Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grafikus17

    senior tag

    Sziasztok! Én két hete vettem a 8 éves harmadikos lányomnak egy Q12 okosórát 8e ft.-ért. Azért vettem, mert az alap közepkategóraís telefon teljesen felesleges, ő még gyerek, nem figyel arra, hogy mikor kell lenémítani, vagy hogy délután legyen nála a zsebében. Ez nem működik így. Viszont ennél az óránál, csak mi ketten szülők hívhatjuk, a többi szám le van tiltva, így a szolgáltatói sms is csak nálam jelenik meg a apk-ban mint idegen próbalkozás., Nem fog órán jelezni, hogy töltsém fel mert lejár az egyenlege.. Aztán itt van a korona vírus. Nem mehetek be az iskolába, így most már hogy rosszabb ídők jönnek (voltak) nem kell az ablakból figyelnie, hogy mikor jövök érte, és engedje ki a tanító néni, öltözni. Fel tudom hívni, itt vagyok gyere.
    A GPS nálam nem volt fontos, mert még én viszem hozom a suliba, és az edzésekre is. Később, lehet hogy megváltozik az élethelyzetünk, és nem tudom vinni suliba, na akkor majd nézek egy olyan órát ami nem LBS(adotorony) hanem igazi GPS követését tud. De addig ez nagyon jól bevált. Tudok neki üzenni mielőtt megyek, hogy a tornazsákot is hozza magával az edzésre, mert hajlamos elfelejteni. Nagy örömmel üzente még a szünetben hangüzenetben, hogy 5-öst kapott a matekra. Nem kell telefon, az túl sok. Ez a kis kütyü LBS óránkénti frissítéssel , mert minek több, reggel 7 től du 5 ig 20%-ot merül. És ezt komolyan mondom. Nem számítottam ilyen jó eredményre, vasárnap este feltöltöm, majd szerdánként újra. Du 5.től reggel 7 ig ki van kapcsolva. Velünk van. Ennyi. Egy valamit hiányolok, hogy ha hangüzenetet küld azt sajnos nem kapom meg úgy értesítesként, mint pld a messengert, nem jelez az apk. Sajnos naponta többször belépek, hátha üzent valamit.
    Örülök, hogy megvettem. Domino SIM-et használok, egy kis csomag maratonnal.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi note 7

Új hozzászólás Aktív témák