Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    Biztos, hogy nem lesz ilyenem, mert qrv@drága és qrv@nagy, nincs ekkora zsebem (anyagi és fizikai értelemben sem) és szerintem Zack is rá fog tapintani a törékeny pontjára, de a design nekem tetszik! A kiálló 3 db (!) kamerától persze feláll a szőr a hátamon, de az ujjlenyomat olvasó elhelyezését és a alsó-felső kávák szolidságát követendő iránynak érzem. Ha ugyanezt megcsinálnák legalább 1"-kel kisebb képátlóval, akkor lehet, hogy visszatérnék a Sony-hoz.

    [ Szerkesztve ]

  • cinemazealot

    addikt

    válasz -=RelakS=- #128 üzenetére

    Ha már offolunk ezerrel: vállalkozom, megbízóm pedig kitalálta, hogy vezessük be a chat-et. "Ejj", mondom, "de örülök ennek a fantasztikus ötletnek..." pontosan az imént felvetett gondok miatt. Ezidáig az e-mail, Skype, telefon tök jól működött. Erre most a chat, ráadásul még csak nem is Skype-pal, hanem MS Teams-szel. Úgy kellett meghekkelnem Ubuntun a Chrome-omat, hogy képes legyek beüzemelni rajta a webes felületüket. :D

    Másik: helyi (kis falu) munkacsoportban felmerült, hogy legyen levlista és csevegő. "Ejj", mondom... nem ismétlem magam. Azóta a levlista épp elsorvadni készül, én meg lenémítottam a Facebook beszélgetést erre a csevegőre, mert idegesített, hogy napközben munka alatt is állandóan prüntyögött a Messenger a telefonomon. :D

    Furcsa mód, ahogy vénülök (40), én is sokkal hamarabb hívom fel a másikat telefonon vagy írok neki SMS-t, ha hirtelen akarom őt elérni, mint hogy nekiálljak chat-elni. Asztali gépen nem is vagyok bejelentkezve semelyik ezt támogató platformon, pedig van Skype, Facebook, Viber accom is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák