Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmister

    senior tag

    válasz Speeedfire #38 üzenetére

    Sokáig One X-em volt, még saját kernelt is karban tartottam, hogy értelmes keretek között tartsam az akku időt. Sokkal több gondom volt vele, mint most a Redmi Note 2 -vel.
    A gyenge akku mellett szépen melegedett is. 1 év után jól besárgult a kijelző is. Frissítés jó lassan jött rá, és az sem lett az igazi. Szerintem sokmindent elmond a telefonról, hogy utána pár évre Windows Phone -t használtam inkább...

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Speeedfire #38 üzenetére

    Lenovóról és Xiaomiról volt szó, ezután írtad, hogy ne hasonlítgassuk a kínai dzsunkákhoz. Ezt nem nagyon tudtam másképp értelmezni, mint hogy ezekre a márkákra gondolsz. Nem prémium márkák (bár ezt a prémium szót és magát ezt az egész jelenséget rühellem, az autóknál is), de messze nem ZS kategóriás gyártók.

    no more: Kedves kolléga, ezt minden egyes alkalommal elsütöd, csak sajnos nincs így. Leírom még egyszer, mert a szövegértésed nem az igazi: elég sok csúcstelefont volt alkalmam már nyomkodni (kelleni nem kell, nekem felesleges), ezek közt volt például a One M7 is, ami kimondottan tetszett (ott még a káva se volt nagy). Nem érzek osztálykülönbséget közte (de az i6-hoz se) és például egy Meizu között a mindennapokban. A középkategória már nem az, mint ami 3-4 évvel ezelőtt volt. Ezt nem hajlandó a HTC sem igazán felismerni és szinte biztosra veszem, hogy emiatt is csúsznak egyre hátrébb. Ugyanis normális árazású középkategóriás telefonjuk nem igazán van, talán majd ha az X9 ára esik valamennyit.

    Xmister: Na erről ennyit, hogy az összes HTC egy legenda. Hibátlan telefon nem létezik.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák