Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    válasz Robertoq #110 üzenetére

    Keress egy képet az iphone másik oldaláról is, szerintem a sim tálca is kb ugyan ott lesz a Samsungon. Egyébként mielőtt bárki betámadna, ha valami jó azt elismerem. A lenovo koppint viszont jók a telefonjai a saját árkategóriájukban, viszont a samsung ennyi pénzért ekkora kopit képes kiadni az eléggé felháborító. Semmi bajom az androiddal de ne magyarázza meg senki h az normális h 8 magon laggol a telefon meg egyéb ilyen dolgok. A samsung nyíltan lesz.rja a felhasználók érdekeit. Elég csak a TV-s botrányra rákeresni... És üveg hátlap igen... az iphone 4-nek már az volt. Ennyit az egyedi ötleteikről. A HTC tud jó telefotn csinálni, habár 3 éve ők is ugyan azt adják ki. A sony szintén tud, sőt a lenovo, xiaomi és stb is tud szépet, a Samsung nem.... Van 40 féle telefonjuk, mind ugyan úgy néz ki csak egyik kisebb másik nagyobb.. Erre kidobják most ezt, üveg hátlappal és ez az újítás? Nemááár :O

    És mielőtt valaki magára venné, nekem semmi bajom azzal aki Samsungot vesz. Sok emberrel ellentétben nem általánosítok. Ez magára a cégre nézve gáz h ennyire nem érdekli őket az emberek érdeke....

    [ Szerkesztve ]

  • vasi89

    addikt

    válasz Robertoq #137 üzenetére

    Jo akkor Sony es iPhone. Lényegtelen. Lehet h a Sony is másolt de náluk nincs akkora hype. Körben a keret meg az alja 1 az egyben iPhone 6. Ami magában legyen oké de amikor kijött az i6 mindenki fikazta most meg a Samsung nagy király? Ez nevetséges :) a kilógott képek meg olyan dolog h az Apple legalább próbált tenni az úgy miatt a Samsung mit mondott a tv miatt? Ja nem kell előtte olyanokról beszélni.. :D mint írtam ne vedd magadra mert hozzad csak azt írtam h nem azonos oldalt hasonlítasz össze. Nézd meg az s6 másik oldalát is.

Új hozzászólás Aktív témák