Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFC

    aktív tag

    válasz Segal #27 üzenetére

    Hát sok hír terjeng kíváncsi leszek mi valósul meg belőle. Én olyanokat olvastam hogy a Samsung-nak ez az F = Fashion lesz és csak annyi hogy kap 2K-s kijelzőt meg fém házat, hogy teljeset vagy csak a hátlap lesz fém azt nem tudom. Ha a mostani S5 230 ezer ft akkor ha az általad említett pro vagy csak amit én írtam valóban megvalósul annak hol lesz az ára? 280 ezer ft? Mindegy is. Most a nagyobb kijelző felbontástól meg ha a forma ugyan ez és csak annyi hogy fém ház lesz attól még szerintem senki nem fogja hanyatt vágni magát.

    Az ujjlenyomat olvasó egy nagy..... egy kézzel fel sem tudod oldani, a telefont. A pulzusmérő a telefonba egy vicc szerintem. Hiába azt mondjátok jó eddig se kellett és senki nem is várta hogy ilyen legyen egy telefonba. Az Gear Fit-ben viszont teljesen jó hogy van. Csak igy azt a plusz újdonságot amit nyújtott volna a Gear Fit ezzel a pulzusméréssel azt most el is vették tőle mert a telefonba is berakták. Ettől függetlenül a Gear Fit jó dolog.

    Ráadásul a Gear Fit csipog is ha éppen magas a pulzusod és készülsz elpatkolni :D
    A telefon meg nem. Szóval aki vesz Gear Fit-et valószínűleg a telefon pulzusmérőjét nem is fogja használni.

    [ Szerkesztve ]

  • deja vu

    addikt

    válasz Segal #27 üzenetére

    Én is erre gondoltam, mert egy samsung kaliberű cégtől ez nagyon kevés volt, még a sony z2 is nagyobbat ütött. Mondjuk az s5 pro jó lenne ha már komolyabb minőséget képviselne anyaghasználatban.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák