Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz Peterson_ #19 üzenetére

    De nincs normális áron, hanem a vivo xlay 3s árán van, ami kínaiak közül és a világon is az egyik, ha nem a legnagyobb tudású telefon.

    Forgatható 13mp-es sony kamera, amit lefogadok, hogy 10 telefonban láttunk már, úgyhogy tök átlagos. Hátsó tapipadot meg hát nem igazán értem. Lesz hozzá nagy támogatottsági paletta appok között? nem hinném. Tudsz vele scrollozni, úgy hogy mások a képeket tisztán látják, ez az egyetlen funkciója. Van egy hatalmas akksija, ami az csúcstelóba már nem való hardvert évekig hajtja. Cserébe viszont olyan batárnagy ökölméretű kávákat kapunk, hogy inkább valami prototípusnak tűnik, mint telefonnak. Ehhez hozzájön az 5.9-es képernyű, és mmm megvan a világ egyik legnagyobb telefonja, ha nem számítjuk bele a huawei ökörködéseit 7 hüvelyken.

    Én tavaly még ezektől akartam telefont venni. Fél hónapig néztem izgalommal, milyen telefont fognak bejelenteni, és voálá kapjuk ezt az amatőr próbálkoást. Régen is voltak ilyen kínai cuccok, hogy ment rajta a TV antennával, meg volt benne normál méretű USB, de felhagytak vele, mert a spec attól még használhatatlanul trágya volt. find 7-et nem is várom, csak jönnek bepótolni, amit tavaly épphogy ők adtak ki meg elsőként

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák