Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolom89

    senior tag

    válasz Demens #40 üzenetére

    Ez az amit nem tudok, hogy Belle volt-e. Annyi biztos hogy a főképernyőn jobb-bal oldalra való mozgatásnál is szaggatott. Persze menüben nem, de ahogy bementem a fotokhoz ott is előjött és zavaron. És ha pénzt adok egy drága telefonért akkor elvárom hogy az olyan is hogy megfeleljen sok mindennek.
    Természetesen szubjektív dolog ez is hogy kinek milyen jön be, mit szeretsz, stb..

    “LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

  • zozoo83

    tag

    válasz Demens #40 üzenetére

    Én is így gondolom!
    Eddig is megvettem a nokiákat, és igen sokan ugyanígy meg fogják venni. mert multimédiában a legjobbak, és képalkotásban is, a symbian rendszerrel az ég világon semmi bajom, teljesen jól személyre szabható, max kicsit lassan indul el, de nem szoktam kikapcsolni a telefont. Sokat fejlődött a symbian.
    Én is imádom amikor az emberek a rendes fényképezőgéppel jönnek, kész vicc, az nincs nála mindig, a telefon viszont igen. Nem azért veszi az ember mert profi fótóművészethez kell, hanem azért mert bármikor képes vele éjjel-nappal a lehető legjobb minőségű képet lőni.
    Persze lehet jönni azzal is, hogy elég 5 mp meg stb, de én a lehető legjobb minőséget szeretem és sok ilyen ember van szerintem :) Androidos telóból meg még nem láttam olyat ami szép tiszta képet csinálna, mind zajos, egyik rosszabb mint a másik. Kivétel galaxy s2, de az meg egy tégla ami 1 nap alatt megfekszik, vaku nélkül.

    N82, N8, meg ez a teló mikor megjelentek a legjobbak voltak szerintem a maguk idejében :)

Új hozzászólás Aktív témák