Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Hopkins95 #21 üzenetére

    Gondolom jó drága lesz majd az új generáció, plusz a játékok árán is bevasalják majd. Plusz jönnek ezek az új előfizus modellek amivel szépen folyamatosan jön a bevétel.
    Megoldják majd hogy visszajöjjön a zsebükbe az ára, nem pacsira nyomják az ipart hanem pénzért.

    Az meg hogy bika HW kerül be köszönhető annak hogy az AMD összeszedte magát, a PC mint ilyen visszaszorulóban van, plusz itt is megjelentek a még drágábban még jobb (pro) vonulatok és az erre való hajlandóság. Régen pont az volt a nagy érv a konzol mellett hogy játékélmény, berakod a lemezt és fun, manapság már csak egy jól felszoftverezett PC-k a konzolok, hirtelen fontos lett a grafika, a 4k, a 60 FPS meg minden olyasmi ami eddig csak PC-nél volt jellemző.

  • hunluki

    senior tag

    válasz Vikthor #28 üzenetére

    Ebben én is reménykedem, GoW meg Horizon alatt pro és slim is olyan hogy szívem szerint leragasztanám szigszalaggal mert félek hogy elindul előre.

    Munkatársamnak One X van, összehasonlíthatatlanul jobban van összerakva, sokkal halkabb full loadon is. Remélem sony is összekapja magát ezen a téren.

  • hunluki

    senior tag

    válasz haxiboy #57 üzenetére

    Új játékok ára "nagyjából" egy szinten mozog, bár emlékeim szerint pár éve még 50 dodo/juró környékén jöttek, most már 60 az alap, plusz dlc hegyek, plusz rosszabb esetben mikrotranzakciók.

    A PC azért van visszaszorulóban mert már egyáltalán nem evidens hogy legyen otthon mint mondjuk 10 éve, ma már kényelmesen elél az átlagpolgár telefonon/tableten, ha meg játszani akar akkor egyszerűbb egy konzolt vennie, főleg annak fényében hogy az MS mit művel mostanában windows 10 néven (had ne kelljen sorolnom, bár pont ma jött ki a 1903 is szóval ide a bökőt hogy 1-2 héten belül jön a "xy dolgott b.szott el az új win frissítés" cikkáradat). Félreértés ne essék, semmi bajom a PC-vel, sőt mondhatni PC párti vagyok amióta az eszemet tudom de ha ilyen árakon mennek a VGA-k, memória (jó, most ez helyrejött de az elmúlt 1-2 évben mi volt már), ahogy írtad a technika se ugrik érezhetően előre ami motiválná az embereket a váltásra. Nekem is itt az 5 éves gépem ami minden mai játékot elvisz 60 FPS-el, max le kell vennem picit a grafikát, viszont még így is torony magasan konzol szint felett vagyok minőségben és FPS-ben is.

    Kellett a PRO vonal szerintem, "a hirtelen fontos lett a grafika, 4k, 60fps", mindigis fontos volt és sohasem,
    Ezt a mondatodat nem értem. Pár éve még az ment hogy kit érdekel a grafika meg a frémrét, a lényeg hogy leülök a tv elé és kényelmesen fotelből jól érzem magam. Ez volt a konzol géming fő ismérve meg hogy nem kell hozzá érteni, lemezt berakod és juhú, kutyát nem érdekelte hogy hogyan fut az adott játék, erre a PC masterrace racsnizott világ életében.

    4k igazából egy nagy parasztvakítás, talán majd a következő generáció tudja, jelenleg az összes pro konzol csak felskálázza neked az alacsonyabb felbontáson renderelt cuccot és annyi. 4k 60 FPS meg PC masterrace only (jelenleg), de még egy mai csúcsgéppel sem egyszerű ezt vajsimára összehozni, nopláne hogy még bejött a 144/244 Hz mánia is csak hogy tuti legyen az élet.

Új hozzászólás Aktív témák