Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz UnA #13 üzenetére

    Szerintem nem csinálnak belőle titkot (elvileg ugye mindenki el is olvasta mielőtt elkezdte használni a google cuccait), le van írva: mindent IS gyűjtenek rólad. Ezt nem nevezném mellébeszélésnek.

    De ha titkolnák is (nem titkolják), pont mi akik itt írunk, ne tudnánk, hogy adatgyűjtésből és hirdetésekből él a google, és nem a havi 5 dollárt kicsengető youtube-prémium előfizetőkből?

    Amúgy az se titkos, hogy egész konkrétan percre pontosan lebontva mit tudnak rólad, ez egyébként kicsit valóban félelmetes. Én elbírom, használom minden egyes szolgáltatásuk, mindent engedve. De kb. 0-ra redukált begyűjtött adattal is működik minden, amíg van egy gmail regisztrációd. Kb. 5 perc minimalizálni a lehetséges adatgyűjtést a telefonon és a PC-n is.

    (#14) Fred23

    Már a leírása belopta magát a szívembe:
    "Advertisement is the main source of earning for both for the video makers and their platform but most of us hate seeing advertisements."

    Igen, én is unom azt a rohadt old spice reklámot minden 2. videó előtt. Havi 1-2000 forintért eltűntethető.

    Én meg azt utálom hogy mindenkinek minden azonnal (nem bír ki 10 másodpercet egy reklámra) és ingyen kell, akkor én vagyok a hülye?

    De ennek a Vancednek már a célját se értem (vagyis hát persze hogy pontosan értem), van tucatnyi ingyenes, háttérben is hallgatható zenei platform óriási kínálattal, ha csak arra kell... hirdetésmentességhez meg havi 1-2000 ft és voila... de nyilván ha szúrná a google szemét már nem lenne, mint ahogy nem a yt premiumon gazdagodnak meg, nem is ettől mennek csődbe, úgyhogy fölöslegesnek is tartom hogy ezen koptassuk a billentyűket :) :R

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák