Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Készül, ez gondolom senkinek nem újdonság.
    Egyike, azon nagyon kevés játékoknak, amit vakon is megvennék. Nem a legjobb játék ami létezik a GTA Vé, de emlékezetes, és szórakoztató. Nekem nagyon tetszett. Érdekesen volt fűzve a történet, jók voltak a szereplők. Az egész egy jó kis gengszter mozi.
    És már várom, hogy láthassam Miami-t az 5. rész grafikájával, vagyis annál még szebb megvalósításban. Azt csak remélni tudom, hogy nem a 4. részhez hasonló főszereplőt kapunk, mert nálam az annyira mellé volt, hogy a 4. részt sose játszottam végig. Ellenben a 6. részben jöhet a már pletykált női főszereplő, és mellé egy Trevor szintű egyéniség. Három játszható karakter szerintem nem is szükséges, bár az 5. rész a példa rá, hogy az írok meg tudják oldani a több karakteres sztorivezetést is.
    2019-2020 körül szerintem jönni fog, aztán 2021-2022-ben talán én is élvezhetem majd Pc-n. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák