Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz moleculez #13 üzenetére

    Ilyenkor kell a root meg egy Titanium Backup. Ja Knox :W

    El errar es humano y el perdonar, divino.

  • Silenzio

    addikt

    válasz moleculez #13 üzenetére

    Ez nem igaz, a valóság elég távol áll az általad felvázolttól. Elmondom, mik vannak fent gyárilag:

    - Office (akinek ez baj, azon jót mosolygok)
    - Start (interaktív záróképernyő)
    - Samsung Gear
    - Game Launcher (baromi hasznos, ha valaha is játszol)
    - S Voice
    - S Health
    - S Szervező
    - Galaxy Apps
    - Telekom cuccok (6 darab, ez nem a Samsung hibája)
    - Evernote (szintén baromi hasznos)
    - Magazine kezdőképernyő

    Namármost, ez a korábbi 20-as-30-as nagyságrendű bloatware-hez képest kurta kevés.
    A három napja nem használt appokat freezeli a rendszer. Frissülhetnek, de nem futnak. A háttérben sem. Erről rendszeres értesítést küld.
    És mindegyik letiltható. Ilyenkor uninstallálásra kerül, a fw-en tárolódik, onnan kerül újra telepítésre, ha kell. A Start és a Magazine kikapcsolható. Emlékeim szerint gyárilag off mindkettő. Ergo ez az egész bloatware-dolog teljesen értelmét vesztette, még pofázni is kár róla. (Én is csak azért írtam ezt le, hogy ne kelljen rá több szót fecsérelni.) :))

    A berheléssel kapcsolatos nézeteiddel egyetértek, de mint mondottam, nincs rá szükség. A Samsung felnőtt (a feladathoz).

    oliverhr: ld. ezt a hozzászólást.

    holozis_HUN: Z5-öt még nem szorongattam, de a Z2-höz és a Z3-hoz képest az S7 Edge ezerszer "mattabb", már nem azért. :U A lezárt kijelző is alig tükröződik, míg az ex-Z2-mmel meg tudtam borotválkozni.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák