Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Icetee

    aktív tag

    válasz Simi87 #15 üzenetére

    Ezzel nem vagy egyedül :)
    Nekem van egy Motorola Razr telefonom, amit itthon szintén nem lehetett kapni. Kevlár hátlapos, gyönyörű készülék. Egy mobil boltban dolgozik egyik barátom, mondtam neki hogy tegye már ki a kirakatba... Azt mondta hogy megdöbbentő hányan kérdezték meg hogy milyen telefon ez? Nem is láttak még hasonlót. De amikor meglátták a logot rajta hogy "Motorola" kicsit elkedvetlenedtek. Azt hiszik sokan hogy az már nem gyárt telefonokat.

    De akik nincsenek benne a mobilos világban nem is csodálom, mert nem sűrűn látni szórólapokba ilyen telefont, ami nem csoda, hiszen itthon nem lehet kapni hivatalos forrásból :(

    Ami nekem fura: Itthon találtam [Moto X]-et jó drágán, de úgy hirdetik, hogy 2év HU garancia. Tehát nem 1 év GSM gari, hanem hivatalos Magyar garancia.... furcsa. A Defy-nél még lehetett gariztatni újpesten, bár azzal se mentek a dolgok zökkenő mentesen ahogy olvastam a tapasztalatokat.

  • Icetee

    aktív tag

    válasz tjb007 #33 üzenetére

    Én régen egy S3-ast vettem náluk, ott is volt 1év EU meg 2 év HU garancia, A 2 év HU az kb 8 ezerrel volt drágább, viszont az érvényes volt a Samsungnál is. Volt is javítva, elfogadták.
    De akkor itt az valószínű azt jelenti hogy 2 évig az ő Magyar emberei fogják javítani a készüléket :)
    Kérdés ha valami baja van, honnan és mennyi idő alatt szerzik be az alkatrészt. Egy ismerősömnek a ZTE-je 30 munkanapig volt a szervizben, aztán kicserélték egy újra. Azt mondták nem tudtak hozzá alkatrészt szerezni... :F

    madgie: Az hogy nem ébreszt néha előfordult más telefonnál is. Barátnőm S3 Minije anno ugyan ezt játszotta el. Ha napközben próbáltam ébresztett simán, de ha hosszabb ideig mély alvó állapotban volt, akkor nem ébresztett :(( Volt SW frissítésen az megoldotta a dolgot. Azt mondták hogy javították

    [ Szerkesztve ]

  • Icetee

    aktív tag

    válasz Simi87 #90 üzenetére

    És miért adtad el a Maxx-ot?

    Mondjuk gyorsaságba már nem állja meg a helyét, nekem lefagyott már párszor úgy hogy alig tudtam kikapcsolni, teljesen elvesztettem :( De az akku kárpótol mindenért. Csináltam pár összehasonlító tesztet, 2 napot lazán kibír minden körülmény között. Nekem olyan 3 naponta kell töltenem (3×24 óra). Ugyan ilyen használat mellett az S3-as kb 14 órát bír egy feltöltéssel. :(

    Ebbe is beletehettek volna valami combosabb akkut.

Új hozzászólás Aktív témák