Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz DeskJeti #34 üzenetére

    Ha elfogult lennék, akkor bizonyára nem használnék lassan 1,5 éve Motorola mobilt (ezt mind pozitív, mind negatív irányra értem). Igaz, a Milestone jócskán más kategória és ezzel sem az a baj, hogy nem hatmagos hipermobil. Volt már a Motorolának korábban is "butamobilja", ami azért sokkal jobban sikerült (nézd meg a WX288 és WX295 teszteket, melyeket egyébként szintén én írtam). Az ilyen fapados, érintős cuccokra szükség van, de azért ez a megvalósítás nem illő a Motorolához. A strapabírósága eleve megkérdőjelezhető, mert a hátlapnál hiába van gumitömítés, szinte biztosra veszem, hogy itt megy be elsőként a vízcsepp (mert ugye ezt nem lehet vízbe dobni, csak cseppálló), meg a por, ráadásul az egész nyöszörög, ropog, szóval a kivitelezés elég gyengécske. Márpedig pl. a Milestone olyan, mint egy szikla, 1,5 év után sincs vele gondom, de elég említeni a Defy-t is, ami szintén egy (ebből a szempontból is) kiválóan sikerült készülék. Nem is a Brew rendszerrel van baj, bár szerintem a Samsung legújabb, zárt TouchWiz (kvázi Bada) rendszere simán jobb. A tudása rendben van, kicsi és könnyű, a másodlagos kijelző jópofa ötlet, de bizony érezni, hogy nem ez a Motorola igazi területe, hanem az okostelefonok, mert ott partiban tudnak lenni a konkurenciával, itt viszont nem.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák