Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Ezekiell #409 üzenetére

    Aha ti úgy akartok nagy szabad versenyt, hogy a piaci önszabályozást emlegetve a Zárt nevű játékost felrúgjátok, és én vagyok a troll oké... érveltem normálisan lapítás ment rá, ti csak iPhone halmazt nézitek, hogy ott monopol az iOS, én meg azt mondom az okostelefon piac halmazát nézem és ott USA kb. fele-fele iOS-Android, világszerte 25-75 Android javára, szóval nincs monopólium. A 30% standard meg iparági, nincs ott visszaélés. A nyitottabb PC világban is több áruházzal is 30%. Azt én nem tekintem monopóliumnak, hogy Big Macet csak a McDonalds-ban kapok, nem fogom verni az asztalt se a Burger Kingben érte, se a sarki hambisnál.

    IAP kapcsán használd a keresőt, idézem magam:

    "Esetleg az IAP 30% kapcsán lehetne valami, mondván az alapjáték költségeihez képest a kiegészítők már nem olyan súlyúak az infrastruktúrában. Totális háború helyett értelmes párbeszéd kellett volna."

    "Lehet mondani IAP 30%-nál egy skin miatt az áruháznak nincs akkora infrastruktúra költsége, viszont ugyanúgy igaz az Epic számára annak a kiegészítő skinnek a fejlesztési költsége ugyanúgy kevés, akkor miért nem olcsóbban árulják?"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák