Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerj

    csendes tag

    válasz m1lan #28 üzenetére

    Nincs igazad, én SP-t használok több mint fél éve, az igaz hogy a kamera közepes de sebesség teljesen jó, 4.3-l még jobb lett, még egyszer sem akadt le pedig szinte csak játékra és médiára használom, mint mobil szórakoztató eszközt, apró laggok vannak néha, de egyáltalán nem zavaró..
    A fényerő, a színek, rendben, a pixelsűrűség a láthatóság napfényben is jó, aki ezt firtatja ne vegyen Sony-t, viszont a teljesítmény a felszereltség az anyagminőség és az ár a középkategória ászává teszi. A középkategória kompromisszumokról szól, valamivel mindig kevesebb mint az éllovasság (kijelző vagy hardver, üzem idő vagy hangminőség) neked kell eldönteni hogy mire akarod használni és mi az elvárásod az eszközzel szemben. Ezeket a hiányosságokat a gyártók jól varjálják, nincs tökéletes, kompromisszum mentes középkategóriás gép. Én meg vagyok vele elégedve, tökéletes társ a hétköznapokra és arra amire használom amiért vettem. Azért írtam mert már kicsit unom az állandó negatív véleményeket, ami jól működik az természetes, senki nem firtatja, nem beszél róla, ezért hallasz mindig csak a hibákról. Egyébként én úgy használom ahogy kijött nem alakítottam át nem piszkáltam, ezért nincs is gondom vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák