Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anglergab

    addikt

    válasz Goose-T #3 üzenetére

    (#3) Goose-T
    (#5) lsebestyen
    (#6) Dunbar

    A Blade nagyon gyors megfelelő rom-mal.
    A sebességet nem csak a CPU órajele határozza meg: a RAM mennyisége, a ROM típusa, az integrált grafikus gyorsító típusa/memóriája; és (főleg a kernel) optimalizáltsága is.
    Megfelelő beállítások és optimalizált ROM mellett a Blade is rendkívül gyorsan működik.
    Én futtattam Ubuntut (asztali, teljes verziót!) Blade-en, csatlakoztattam rá billentyűzetet, egeret, elindítottam rajta emulátorban Windows 95-öt -- mindezeket akár egyszerre is!
    Ha a VM Heap-et megnöveljük és nem CM-et, és főleg nem a CM default launcherét használjuk, hanem sokkal optimalizáltabb kernelű rom-okat és optimalizált appokat, a Blade is nagyon gyors.
    Nagy potenciál rejlik már a Blade-ben is, azonban sokan hozzáértés/idő/kedv/stb. hiányában nem törekedtek a teljes kiaknázására.
    Továbbá a launcherek megakadásaiért, lassú betöltésért, belassulásért igen sok esetben a programozók a felelősök: ugyan már, minek optimalizáljunk, minek javítsuk a memory leak-eket, minek írjunk minőségi kódot, hiszen van már erősebb CPU, sok memória, jobb / (aránytalanul) drágább készülék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák