Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    Az itt a gond, hogy egyéniek az igények (annyira nem is elrugaszkodottak, mondjuk), de ez rosszul van "lefordítva". (és mert felsőkategóriás igényeket támasztunk egy középkategóriás telefonnal szemben)
    Kis telefont szeretne, nem tepsit, ez oké.
    Vékony telefont szeretne, ez oké.
    Több kell, mint 5mp, ez is oké - bár jegyezzük meg, a minőség nem megapixel függvénye.
    Sok ramot szeretne - ez is oké. Megj: ha minden fut így is, akkor ez ne legyen már kizáró ok. Az ehhez való ragaszkodást nem értem. Androidon jobban kell a ram, mint WP-n, szóval nem ugyanaz a mérce.
    Mindezt olcsón kéne gondolom - itt van a másik bökkenő.

    Szóval itt egy középkategóriás telefon, ami jó áron van, nem nagy, hozza amit elvárnak tőle, megy rajta minden WP alkalmazás, igaz, nem túl jó minőségű kamerával.
    11mm, ami nem 9, viszont szerintem így is bőven vékonynak számít. 512MB ram, ami jelenleg mindenre elég, és ez a közeljövőben nem is fog változni.

    Ha ez neked nem oké, akkor tovább kell keresgélni, de nem lesz ettől sem az MS, sem a Nokia se szar, mert ez nem felel meg az igényeidnek. Én sem fikázom a Sony-t, csak mert az Xperia U nem nekem való.

    Szóval ha a 620 nem jó, akkor nézni kell magasabb kategóriában. Hogy ott csak nagyméretű telók vannak? Hát sajnos ez olyan probléma, amivel én is küszködöm.
    És ez nem a Nokia, nem az MS hibája, mert egyik gyártó sem kínál ilyet.
    (Na jó, van, pont a Sony, de CSAK Japánban, nekem az Xperia SX)
    Szóval nekünk kell kompromisszumot kötni, melyik igényünkből adunk le, ill. melyik platformon találjuk ezt meg.

    Ha pedig zord01 aláírása, erre asszem korábban már válaszoltam egy másik fórumban. 6700, E52 (kamerában gyenge), C5-00 5MP.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák