Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz Rive #347 üzenetére

    az egész Matolcsista alaptézis annyi volt, hogy egy nagy rugással mindent átalakitanak, aztán második évtől dől a lé.
    ez egész egyszerűen nem igaz..ilyet senki sem mondott..legalábbis az ő oldalukról nem..

    ollie: de ez véleménykérdés..a közgazdaságtanban (mint ahogy máshol is) létezik többfajta megközelítés..

    amúgy nem terjesztek semmilyen valótlan állítást, ne magadból indulj ki..sőt ajánlom figyelmedbe pl.ezt:
    Az egykulcsos SZJA 800 milliárddal rövidíti meg az államkasszát, ezért van szükség megszorításokra
    na ez így ebben a formában egy valótlan állítás, és speciel pont te terjeszted..
    és ha jól emlékszem én nem tettem ilyen messzemenő kijelentéseket..sőt azt írtam hogy ezek egyszerű frázisok..szóval no offense de mielőtt tanácsokat osztogatsz előbb a saját házad táján kellene söprögetni.. érted.. ;)

    Nem az egy vagy kétkulcsos szja teszi tönkre a gazdaságot
    na ezzel egyet is tudok érteni, de akkor viszont nem értem mi a probléma az egykulcsos adóval..főleg annak tekintetében hogy speciel te pont jól jártál vele..
    és előtte sem éltünk nyugat európai színvonalon..szóval azért mert náluk az van azért még nem kell másolni őket..

    [ Szerkesztve ]

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Új hozzászólás Aktív témák