Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz wolfman #33 üzenetére

    "Nálad pedig nem az döntött, hogy mi tetszik hangminőségre vagy árra (utóbbi nem teljesen igaz), hanem hogy legyen rá garancia helyben és boltból te magad hozd ki."

    Pedig nálam az döntött ,hogy hogyan szól,2 hetet terveztem a megvételét JBLnek hasonlót lehetett boltban kapni ,még olcsóbban is,csak nem tetszett a többi BT-s hangja,ezt sokáig teszteltem mivel nálam volt 2 napig kölcsön,egy barátom hozta Dubai-ból 2 hónapja ......utána döntöttem ,hogy veszek egyet én is,pénz nem volt rá, részletre hozzám vágták a T-s szolgáltatónál a piacon a legolcsóbban,Máshol 85-95ezer Ft között volt boltban T-snél meg 79800Ft . 3 hete vettem csekket még nem kaptam majd 7 hó 31-én lesz az első 8ezres törlesztője.Tehát ennél jobb most számomra nem volt :)
    Mivel az itthoni Hifimet (pioneer 7.1-es házimozi cucc ot eladom,mert helyet foglalja kihasználatlan)annak kb 60-70ezer az ára majdnem ""0-ból" meglesz így JBL,fillért nem adtam még érte 3 hete megvan. JBL 5 év gart ad a T -s szolgáltató 1 évet.Nekem ez is fontos nem egy netes szubjektív teszt alapján kell megvenni,valamit bár akinek az számít ,hogy XYZ mit mondott ,annak persze jó,és nem szóltam,hanem a te ízlésednek megfelelően,nem mindegy milyen forrásból hajtod meg,nem mindegy milyen zene,és milyen minőségű zene.
    Ami nekem szimpatikus zene, forrás, az ezen szólt számomra élvezhetően jól.
    Meg kell hallgatni, mindent, aztán kell dönteni,a hallás és zene egyéni ízléstől függ ,magasról teszek Youtubon szereplő kütyük hangzásvilágára,bár biztos jók azok is,de mi hogyan szól süket fülemnek azt csak én dönthetem el.Ezáltal másnak más szimpatikus azzal nincs gond,csak azzal ,hogy beírom ebbe fórumban a hírben szereplő BT-s sugárzóról,hogy nem biztos ,hogy túlárazott,lehet hogy jól szól nem is drága,és felhozom példakép egy JBL extrame hangsugárzóm,már jön is a törődés a bebüfögés tapasztalat minden nélkül ,hogy annál már van jobb olcsóbban ,hivatkozva egy egy erdész erdőben hallgatott zenéjére ,belinkelve nekem,tehát ilyen "fogyatékos " boccs társaságnak írni ,legközelebb meggondolom ,hogy írok,majd jön a másik linkelve ,hogy jóval olcsóbban, mert a neten 10-ből 8 tesztnek ez a győztese ""szar" amin van,de neki nincsen semmije csak mondja .Nézem ezt Magyarországon senki sem forgalmazza.....komolyan mondom elmeroggyanás van az emberek között itt is ,és szinte mindenhol.
    Te is kapásból félreértettél,illetve" az is számított "ha így fogalmaztál volna.....csíbor72 :W erdész rulez

    SRY :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák