Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Kansas #310 üzenetére

    "2. A másik véglet az, hogy a modern hardverek képességeit kihasználó programokkal tesztelsz, aminek a vége az, hogy nagy lesz a techdemók és szintetikus tesztek aránya(a Strange Brigade gyakorlatilag ilyennek minősíthető), remélve, hogy jövőre nézve jó előrejelzést tudsz ez alapján adni. Ebből persze lehet pofára esés is..."

    Pofára esésnek számít az, hogy az említett játék nem egész 2 hónap múlva már két éves lesz és a teszt szerint az egyetlen olyan alkotás ami ezt a megoldást használja ? Nem mondtam , hogy ne említsék meg, ha egy termékben van valami jövőbe mutató. Csak akkor ne egy ugyan olyan táblázatként dobja be mint a többit, mert mit ad isten, abban pont szarrá veri az összes processzort a cikk tárgya , a valóságban meg ez nagyon nincs így. Rettenetesen torzítja az összképet miközben egy olyan funkció amit szemmel láthatóan két éve ignorál a komplett piac. Az egyetlen pont ami miatt ez ide bekerült, hogy rettenetes fölénye van benne a ryzennek. Szerintem is jók , én is ryzenre szeretnék konfigot építeni (én speciel 3800-ra) , de a valóság az valóság. A valóság pedig, hogy a Strange Brigade-nek a teljesítménye egy tesztben irreleváns, mert csak és kizárólag a Strange Brigade-re következtethető le, általánosan semmire sem. A Strange Brigade pedig egy bukás, ez a számokból látszik, az pedig hogy két év alatt semmi nem jött ami ezt a technológiát használja számomra semmit nem mond, csak azt, hogy a technológia maga is bukás. Mert ha ez jó lenne, boldog boldogtalan erre építeni.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák