Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    Számomra ezek a telefonos kamerák mindig játékszerek lesznek. Nem tudnak belerakni normális méretű érzékelőt, nembeszélve a hozzá való üvegről. Mondjuk én elfogult vagyok, mivel nálam a fényképező a tükrösnél kezdődik, mivel van neki fogása, normális keresője, gyors AF, nem kell várni a feldolgozó elektroikára stb... maga az érzés hogy fényképezem.
    Persze a legtöbb ember nem szeret mindenhová egy másfél kilós rendszert cipelni, nekik vannak a kompakt szappantartók, és a mobilok, amelyekkel verőfényes napsütésben még elég elfogatható minőség produkálható.
    Még miondig azt a konzervatív nézetet vallom, hogy fényképezőt fényképezni, telefont telefonálni. A mai telefonokat telezsúfolják mindenféle multimédiás vackokkal, 2 nap után lemerülnek, az én nokiám ráadásul havonta kb 1x lefagy.

    Sajnos mivel a piacon havonta valami újat fel kell mutatni a verseny miatt, a fejlődés jegyében az összes használati eszközünkbe egy számítógépet integrálnak (telefonokon már oprendszerek vannak, a fényképezőgépeket pedig telipakolják mindenféle képjavító szarokkal).

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák