Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz Rusi #6 üzenetére

    Vili, köszi a választ.

    Azt egy ilyen tesztben még érdemes lenne megemlíteni, hogy milyen rendszerű telefonról tudtad átrántani a névjegyeket a navira. Ez egy elég neuralgikus kérdés, és vasanként változik. Van, amelyik csak a nem okostelókat kedveli, abból se mindegyiket. Van, amelyik a winmobilokkal müx, a symbianosokkal nem, és akkor még nem beszéltünk az Androidról és az iPhone-okról, szóval az, hogy beolvasta a kontaktjaidat, nem sokat mond, klassz lett volna, ha ezt egy (pontosan definiált rendszerű) telefonon kívül még egy-két másik rendszerűvel is kipróbálod.

    Ugyanebből a szempontból lenne érdemes többet tudni arról is, hogy milyen telón nem ment a netkapcsolat. Miért nem ment? "Mert csak"? Milyen beállítási lehetőségek vannak? Próbáltad-e másik telefonnal?

    Nem tschexegetni akarlak, de mivel a fentieken kívül egy szót se írtál arról se, hogy milyen volt élőben használni, hogy tetszett a kezelőfelület, egyszerű-e menet közben köztes pontot felvenni, mennyire olvashatóak az utcanevek szerinted, értetted-e a gép által beolvasott utcaneveket (ebben is úgy van még, hogy az utcanév végén odaböki, hogy ura? "Fordulj balra az Alkotásura"?), milyen egyéni jellemzői vannak konkrétan az új Mio térképszoftvernek, szóval mindezek nélkül ez így nem sokkal több egy "mi van a dobozban és miket mutat a menü, ha végiglépkedek rajta" jellegű ismertetőnél.

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

  • zedii

    aktív tag

    válasz Rusi #10 üzenetére

    hát igen a kérdés jogos. valószínű, hogy nem is ott szeretnék wifizni ahol nincs. annak viszont látnám értelmét ,h pl, ha elérem mondjuk a nyaralási célt, magammal tudjam vinni kiszálva az autóból és használhassam például olyan helyen, ahol van wifi. vagy tovább wifi+3G.

  • smartshop.hu

    csendes tag

    válasz Rusi #6 üzenetére

    "Nekem ez nem jött össze, hiába volt párosítva a készülék, semmilyen módon nem tudtam rávenni az internetezésre". működik, bizonyítékul egy kép róla, itt.

    Ha a mellékelt képet megnézed, jól látszik, hogy még egy olyan őskövülettel, mint a Nokia 3230 is használni lehet. Persze kell hozzá az is, hogy a párosított készülék Bluetooth-a használni tudja a DUN (Dial Up Networking) protokollt.

    Smartshop.hu | Az okos megoldások boltja...

Új hozzászólás Aktív témák