Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz elod50 #10 üzenetére

    Már bocs, de te honnan veszed, hogy a Mio magyar cég? Szerintem itt sokan keverik a Miot, mint gyártót és az LCP Systemet, mint hajdani forgalmazót, Mio hazai képviseletet. A Mio nem ma kezdett navigációt gyártani és régen (az iGO-s időkben) nagyon jó neve volt. A C250-esem a régi térképet leszámítva még a mai napig versenyképes lehetne, pl. mert olyan erős és gyors vevőt, mint ami abban van, nem sűrűn látni (autópályán 120-nál 30 mp alatt jelet fog hidegindításból és városban is sokszor 10-11 műholdat lát). Engem is nagyon fájón érintett az NNG-vel való szakítás, hiszen 50 ezer forintért vettem, ráadásul Közép-Európa térképpel (ebből is látszik, mennyit esett már a navik ára, hiszen most 50 ezerért kapsz teljes Európás, 4,3-as kijelzős, akár TMC-s vagy BT kihangosítós navit). Egyébként mikor kipróbáltam a Moovot, akkor eldöntöttem, hogy SOHA fel nem teszem azt a szoftvert rá (főleg a Topmap térkép elvesztésével), úgyhogy most is az eredeti MioMap van rajta és még így is sokkal jobb, mint a Moovok voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák