Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ferikek #38 üzenetére

    "a navngo hülye lenne gyártani androidra primot, mivel a sok warezhuszár megoldja okosba."

    és akkor most ettől nekem, mint potenciális vásárlónak boldognak kéne lennem? hint: szintén androidos, google maps néha eléggé hülye (magyar nyaralás közepén kitalálta, hogy ő biza 300 megát le akar tölteni, ha használni akarom, mert az előző heti térkép nem jó), a htc féle programot meg a tomtom fejleszti. van már itthon két IGO licenszem (egy még egy régi Mioé, egy pedig egy Omniáé), lehetett volna egy harmadik is. így meg szomorú vagyok én, mert az igo azért jobb volt, a cégnek meg kiesik a bevétel. igazad van, ez így tényleg a legjobb megoldás mindenkinek. áldom is a vezetésük eszét, hogy micsoda furfangosak.

    "Vegyél ios-es készüléketéls használhatod vele az igot..."
    ugye ezt Te sem gondoltad komolyan.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • arty

    veterán

    válasz ferikek #38 üzenetére

    "Aki vesz egy waytek navit az szerinted nem akarja megvenni hozzá primot? Dehogynem! csak nem 20eFt-ért, hanem mondjuk 5eFt-ért. de annyiért nem adják uh erre hivatkoza- drága, ennyit nem adok érte - letölti illegálisan majd használja."

    És szerinted a navngo árpolitikája rendben van? A 180k-s telefontulajnak odaadja 6k-ért azt a szoftvert, amit a 20-30k-s wayteq tulajnak 20 ezerért kínál. Biztos nyerő stratégiával dolgozik a navngo?

    "Vagy: megveszek vmi tabletet de hát nem lehet kapni hozzá olyan navit, amit akarok. kifizetném a 20eFt-t érte. de miveo egyik sem lehetséges így letöltök hozzá egy tört szoftvert.
    a navngo hülye lenne gyártani androidra primot, mivel a sok warezhuszár megoldja okosba. az a pár ember - mint amilyen Te is vagy - nem veheti meg az áhított szoftert akárhogy is akarja, mert a warezolók miatt nem fejlesztenek külön a tablethez..."

    Tyúk vagy a tojás esete. Mivel a navngo nem árul androidra igo-t sose tudjuk meg "melyik volt előbb". Persze, ha árulna is, vajon hogyan árazná be? IOS mintájára vagy a wayteqra való szoftver mintájára? ;)

    ---

    Zeg:

    "Bármennyire is érthetetlen számodra, a szellemi tulajdon érték, és semmilyen általad valósnak vélt indokkal nincs jogod lemásolni, feltörni és használni a tulajdonos tudta nélkül."

    Ezzel tökéletesen tisztában vagyok, nem értem honnan veszed, hogy ez számomra érthetetlen.

    "Ráadásul van az igo-nak egy egész jó alternatívája, amit használhatsz legálisan a tableteden:sygic."

    TeleAtlas... ugye?

    "A hardvert vedd meg a szoftverhez, senkit sem érdekel ha csóró vagy és nem telik jobb tabletre. Tablet nélkül is lehet élni."

    Lehet, de gondoltam ha már megszórt a Tékom egy 10k-s tablettel, akkor használnám is valamire... és ugyan telik ipadra is, kicsit sokallom érte 140 ezret. Nos, a navngo szerint nemkéne, hiszen megéri: arra van IGO 6ezerért! ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák