Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz ferikek #24 üzenetére

    Nehogymár a befőtt tegye el a nagymamát. Olyan készüléket veszek, amilyet akarok és utána ahoz vásárolok szoftvert. Ha a választott készülékemre legálisan nem érhető el az adott szoftver, valamiféle beteges Navngo üzleti marhaság miatt, az nem az én primitivségemet bizonyítja, emellett még az illegális használattal sem okozok számukra semmiféle veszteséget: szokás ugyanis a lehetséges vásárlokat mindet konkrét veszteségnek beállitani, itt még ez sem áll fenn, hiszen nem vagyok lehetséges vásárló sem bizonyos szempontból.

    Más szempontból én 100%-osan -6000ft üzleti veszteség vagyok.

    Aztán nem kell csodálkozni, hogy a magunkra haragított vevő, később esetleg már akkor sem akar vásárolni, amint lehet... bár nincsenek kétségeim, az ostoba Navngo csak pampogni tud a warez miatt, tenni ellene (igot marketre tenni) nemigazán.

    Google mapshoz 3G kell, különben nem megy/macera. Navigont most nézem, ez megint Navngo-s weboldal: 0 informácio androidos elérhetőségről, a használt térképekről, stb. Persze az iphone itt is a főoldalon...

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák