Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Remus389 #12 üzenetére

    mint már sokan leírták:

    mivel csak "S" ezért nagy újítás nem várható..
    valószínűleg majd 4-ről, 4S-ről váltanak.. persze lesznek 5-ről is tulajdonosok X%-a.. de valószínűleg csak pár apró újdonságot hoz..

    miért kell minden iphone hírnél felhozni a revolution-t?! :S nem lesz.

    Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

  • válasz Remus389 #16 üzenetére

    tény persze!

    meg hozhatnak full hd kijelzőt, jobb kamerát, alul felül keskenyebb keretet..
    majd szépen lassan.

    Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

  • Remus389

    veterán

    válasz Remus389 #16 üzenetére

    tényleg egy jó dizájn az i5, és elhiszem hogy nehéz fejleszteni, de pl a kijelző körüli kereten lehet

    a kameran is, az sgs4 már jobb képeket csinál, bele lehet tenni azt a kamerát (egyébként Sony )

    hát processzor olyan mint s***nak adni egy pofont, így is gyors, sőt fragmentalodna

    a kijelző felbontasan is nehéz, mert akkor megint negyszerezni kéne, az meg túlzás, illetve sok értelme nincs

    szóval nehéz rajta mit fejleszteni ez tény

    akkor is csalódás

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Tibee86

    veterán

    válasz Remus389 #23 üzenetére

    Neked melyik iPhone nem az volt? :D
    Ezt a keret körüli fétisedet nem értem. Oké, az S4-nél keskenyebb a keret, mint az S3-nál, de a kijelző mérete is növekedett ott (szokás szerint..). Ha az 5S-ben nem akarnak kijelzőt növelni, akkor a keretet hogyan, mint csökkentsék? Az i5 így is már egy távirányítóra hajaz, nemhogy még keskenyebb kerettel.
    Kameráról nem tudni semmit, de nem félek, hogy bármiben is rosszabb lesz, mint az S4.( persze a számháborút biztos a Samsung fogja megnyerni, abban mindig jók: kijelzőméret, megapixel, processzormag)

    [ Szerkesztve ]

  • b4zsi-

    őstag

    válasz Remus389 #100 üzenetére

    Én 2010-ben vettem i4-t (akkor jelent meg a 4S). 2 év használat után nagyon szeretem az IOS-t nem volt JB rajta, de számomra nem éri meg az aktuális modell azt a magas árat amennyibe kerül. Azt veszem észre, hogy egyre több rendszer kezd eljutni olyan szintre, mint az IOS. Sőt valamelyik már helyenként le is hagyta.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Remus389 #107 üzenetére

    stranslate? az kellemes, de alapvetően nem igazán érzem hogy többet tudna mint a t-translatorom, vagy a a wp féle sima translator névre hallgató cucc, ami a kamera által látott képet is képes lefordítani live, akár offline is. pl egyszerűsített kínaival életmentő lehet.

    fhd kijelző: szép, csak mondjuk 4"-ra nagyítóval felszerelve is elég az 1136*640 amennyire én láttam, abba nem igazán tudtam belekötni. persze lehetne beletenni fhd-t biztos, sőt előbb utóbb bele is tesznek majd valami ilyesmit, de pl ekkora méretben az pont egy olyan tulajdonság, ami szerintem teljesen fölösleges. ha már erőltetve se látod a képpontokat, akkor onnantól minden más csak költség ami a vásárló számára nem hoz előnyt

    az ultrapixel kamera papíron egész jónak tűnik. viszont én egy tesztképen se láttam akkora hasraesést, max az iphone látószöge kisebb, de a megváltástól azért messze van olvasatomban.

    a pureview megapixelben elég jó eresztés ez tény,de a 808 pl a kamerán kívül hulladék volt, armv6 röcögő rendszer. maga a kamera tökéletes kb, ráver köröket bármire, én kb a saját kérdésemre ennyit tudtam volna válaszolni. de azért valljuk be ez így elég karcsú mostanában. mármint hogy a nokia egy ilyet villantott. nem látom azt, hogy lenne olyan gyártó, aki folyamatosan tudna olyan új dolgokat hozni minden termékfrissítésre, amire kapkodjuk a fejünket. azért kérdeztem, mert én úgy érzem, kb egyik se töri halálra magát, és nincs az a tűzijáték.

    azt meg szerintem senki se várta hogy komoly fejlődés, designváltás, stb lesz. 3-3s, 4-4s lépés se hozott radikálisat, sőt. itt is ezt a kört futják le. majd a 6 meglátjuk mit hoz be.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Remus389 #110 üzenetére

    nemár. nem is fanboykodtam...

    mit bagatelizáltam? hogy annyit mondtam, már vannak appok pl wp-re is ami tud mindenféle fordítgatást hasonlóan? hogy meg mertem kérdőjelezni egy fhd panelt egy 4"-os képátló mellett? hogy az összes eddigi teszt azt mondja az ultrapixelre hogy oké, jobbnak kéne látnunk a felvételeket, de úgy igazából hááááát határeset? aztán persze elismerem hogy a pureview atomkirályság és az tényleg hozott valamit?

    nem bagatelizálok. csak próbálok rávilágítani, hogy

    1: akinek egy kis esze van az sejtette hogy itt nem lesz nagy ugrás
    2: az almával az élen a jelenlegi telefonbizniszben nem igazán érzem azt, hogy akkora robbanás lenne. persze ott a samu ai 2x4 magos telefont hozott be, csak épp kb játékok használják ki, aki meg 200k-s telefont vesz az ritkán játszik, ezen túl a rendszer szempontjából fölösleges kb, és persze a parádés one formaterv, amire kalapom mélyen le, mert személy szerint képeken ledöbbentem, élőben pedig még sokkal szebb.

    nem bagatelizálok. csak próbálok racionális választ keresni a problémára. egyébként meg elég végignézni az összes telefonos hírt, kb minden gyártónál ugyanez megy. vagy a samu van szivatva hogy megint kihozza alsókatba a szemetét fél "-al nagyobb kijelzővel meg 50mhz-val gyorsabb procival, vagy a htc, nokia, moto halálhírét keltik, vagy mint épp most, a már megint nem fejlődött semmi semmit az almánál vonal van.

    én azt látom hogy itt tényleg senkinek nem jó semmi, és érdekelt volna, hogy van e valami amire azt lehet mondani hogy na igen ezt így kéne csinálni.

    hozzátenném hogy egy sörrel belsőségesebb viszonyt tudok ápolni mint egy telefonnal, tehát fanboyoktól messze távol állok ;)

Új hozzászólás Aktív témák