Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Üdv újra itt!

    Egy elég nagy kihagyás után (melyett legfőképp a meló és a szabadidőm fordított arányossága okozott), és ismét a külső nyomásnak engedve úgy határoztam, hogy ismét belefogok a Minecraft mod, szerver és plugin fejlesztésbe.

    Nos, a pluginok és a szerver kapcsán sok változás nem történt, hamar sikerült felfedezni a játék frissítése adta új lehetőségeimet.

    Viszont a Forge nagyon más lett. Egy régebbi (1.8.9-re készült) modom próbáltam meg a héten 1.11.2-n, s még a blokkok regisztrálása sem működött. Dokumentáció sajnos nem nagyon van az API-hoz, s elsőre elég átláthatatlan számomra a rendszer. Más modokat, illetve a Forge forrását böngészve végül megoldottam a dolgokat cirka egy nap alatt. De dokumentációval, vagy segítséggel biztosan gyorsabban menne a fejlesztés. Egészen véletlenül nincsen itt valaki, aki ért a Forge API-hoz?

    Köszönöm! :R

    PS: Tudom, ez mehetne a programozás topikok egyikébe is, de mivel Minecraft, s nem sima Java, így itt kell feltennem...

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák