Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • encoder

    tag

    Sziasztok!

    Szegeden van valakinek megsasolható V20-a? Átolvastam a fórumokat és eddig a V20 a befutó, de vásárlás előtt azért megnézném élőben is. :)

    G2-t nyúzok már lassan 4 éve és minden szinten erősen megérett a cseréje, de ilyesmi tudású telót nem találtam mást, mint a V20. A dual sim mellett dedikált SD slot, cserélhető aksi és az infra eléggé behatárolja a lehetőségeket, viszont a nulla szervizháttér miatt még kicsit vacilálok. A V20 mérete ilyesztő egy kicsit, mert a G2 is elég kompromisszumosan fér el a zsebeimben, de ezért a telóért akár még a gatyáimat is hajlandó lennék lecserélni... :D

    Dual simet korrekten kezeli? A főkártyám egy korlátlan netes telenor, a 2. pedig egy telekomos prepaid lenne. A 2. sim a 20 éves céges számom, amit f*sok bevinni egy ismeretlen flottába, ezért azon csak bejövő hívások jönnének... Ha jól sejtem, amikor hívást fogadok a 2. simen, addig a főkártya mobilnetje nem fog működni, ugye?

    Térerőben mennyire combos a V20? Sokat rohangálok az országban és gyakran vagyok vidéken is, de sajnos a G2 nem volt valami térerő bajnok... :-/

    Használja valaki aktívan navigációra is? Mennyire gáz a kocsi szélvédője előtt rendszeresen süttetni a V20-at? A G2 tökéletesen navigál és napi szinten használom is, de emiatt a töltő csatija már eléggé viharvert...

    Bocsi a sok kérdésért, de nem pár hónapra tervezem a telóim használatát, ezért komolyabban érdekelnének a gyakorlati tapasztalatok is. :)

Új hozzászólás Aktív témák