Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz janeszgol #15 üzenetére

    Ahogy Leslien írja. S9+ már egész jó volt, hozta azt, amit a Note8-tól vártam volna. Ha nem cseszik el egy frissítéssel a 10es széria megjelenése után, sztem 1 évet simán kihúzott volna. Fotóban jókat csinált (élő fókuszt nagyon hiányolom, rengetegszer használtam, azt a feature-t elfogadnám a mostani telómba) és akksiban is egész jól bírta, pedig azt se kíméltem. Jó azért többször került powerbankra egy fotós nap által, de többnyire nem kellett izguljak vele nap végéig hogy kibírja-e.
    Ez az FE a snapi által jobban lesz optimalizálva, és vélhetően a fotós képessége is jóval jobb lesz az Exy-s társától, pláne hogy a jobban megírt Gcam is felmehet rá, amivel igazán teljes lesz a történet vele, és adja majd kamerával azt, amit alapból kellene tudnia.
    Szóval ja, simán bevállalnám. És ha végre snapira váltanak (amit kétlek, amennyi eszük van) akkor a közeljövőben lehet bevállalok egyet.

    i12-re a N20Ultra lenne a válasz.. Csakhogy az i12 széria megeszi az egészet reggelire.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák