Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz parandroid #666 üzenetére

    Ezzel szemben ott az MS, aki akármekkora veszteséget (jó, ez túlzás persze) be tudna vállalni a piaci térnyerés kedvéért, a pc-, laptoppiac hasít, az operációs rendszerük, szolgáltatásaik szinte minden eladott gépen ott vannak, az üzleti szférában pedig szinte kizárólagos a részesedésük.

    Valóban, de ez már ebben a generációban is így volt, amióta pörög az azure és az m365 azóta az ms kb nyomtatja a pénzt, ipari balf.sznak kell lenni hogy ebből veszteségesen jöjjenek ki. Ennek ellenére mégse sikerült lelépni a sony-t, annyiban örülhettek hogy a generáció végén az övék lett a legerősebb multiplatform konzol aminek egy réteg nagyon örült a maradékot meg tökéletesen hidegen hagyta.

    Jelen pillanatban én is MS felé húznék racionálisan (gamepass, vállalható méretű konzol, back compat, papíron erősebb vas), illetve az elkövetkezendő időszakban tervezett játékok a valhalla és a cp2077 amik multiplatformok, de aztán meg ha jön új ratchet and clank, god of war, uncharted, tsushima vagy hasonló kaliberű sony cím akkor meg szívni fogom a fogamat mert az előző részek kb életem játékai voltak (illetve a tsushima jelen pillanatban az).

    Nem tudom ki nyeri a következő generációt, az MS mögött ott a végtelen pénzforrás, a sony mögött meg az ebben a generációban lerakott játékok minősége és az ezzel járó lojális játékosbázis. Akinek működik a varázsgömbje szóljon.

Új hozzászólás Aktív témák