Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz RudY #225 üzenetére

    Gamers unite :)
    Nálam van ps4 és PC (haswell, már nem éri meg bővíteni), kb ezt kiváltani jön a series s gamepassal, utána meg a ps5 slim, addigra már remélhetőleg jó áron, szebb designal és szanaszét akciózott játékokkal. Mindemellett most láttam a hírt hogy jön a mass effect remaster is, azt pedig veszem switchre miután kivégeztem rajta az AC rebel collection-t :)

    Fanboi e vagyok? ;) Nem is igazán értem hogy miért kell kapálózni ennyire hogy melyik tábor tagja vagy, vedd azt ami tetszik vagy ha multizni akarsz akkor amin a haverjaid tolják és jónapot.
    Ugyanígy nem értem a PCMR vonalat se, nem egy ismerősöm van aki benchmarkokra hegyezi a cerkát és közbe a legdurvább load amit tol a gépén az a plants vs zombies vagy az x-com, egyébként csak mozizik rajta kb, viszont fórumokon meg warriorkodik hogy szara*ami nem neki van* és véres szájjal üvölt hogy bezzeg az övé jobb.

    Most meg series s ára kb kapudrog MS irányba, 1440p már egy 4k TV-n is jól mutat (PC-m kb ennyit tud TV-re kötve és teljesen jó), ha meg sony jó ex címeket hoz akkor pár év múlva egy használt ps5 vagy fent említett slim és jóvilág.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák