Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz mike1334 #614 üzenetére

    Két 10 soros hozzászólasnyi személyeskedés helyett kimásolhattad volna a szövegrészt, ahol azt állítottam, hogy aki xboxot vásárol, hülye, vagy tájekozatlan. Segítek: Nem fogsz ilyen hsz-t találni, már csak azért sem, mert a legjobb barátom is xbox tulaj. Azt fenntartom minden műszaki cikkel kapcsolatban, hogy a vásárlók zöme tájékozatlan.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz mike1334 #614 üzenetére

    Elég most már ebből! Az állandó mártírkodás. Mindig ezzel jössz/jöttök. Nézzél szépen itt vissza, hogy mi volt itt az előtt, mielőtt megjöttek a "keménymagos" Xboxosok, bizonyítgatni, hogy az Xbox ezért jobb, meg azért jobb.. És nektek semmi sem számít. Sem az eladások, se a fényévekkel jobb játékok, semmi, mert csak az Xbox. Egy ideig teljesen fasza beszélgetés folyt... Majd mikor páran megpróbálják csitítani a kedélyeket, elmagyarázni a szegény Xbox-osoknak, hogy nem úgy van az. Akkor jössz/jöttök ezzel a "mindenki minket bánt" szöveggel. Mire jó ez? Mindig ez.. Ha lenne türelmem most összegyűjteném ezeket a kommentjeiteket, tele van vele a Ph! fórum.

    Ha lenne annyi bennetek, hogy elfogadnátok a tényeket, és normális hangnemben tudnátok érvelni, elviselni a dolgok jelenlegi állását, akkor nem kellene állandóan sírni!

    Ez a cikk arra volt jó aminek apropójából ÉN megírtam. És ne degradáld le az én munkámat azért, mert TE képtelen vagy elfogadni, meghallgatni, és megérteni mások mondandóját. Direkt ezért írtam át és meg ennyiszer ezt a rohadt cikket, hogy ne erről szóljon a komment szekció. És egy ideig szerencsére működött is. Aztán szépen ki lett erőszakolva a részetekről, hogy megint ide lyukadjon ki a dolog. :(

    Érdekes módon mikor megvetted nemrég a PS-edet, akkor olyan mézes-mázosan tudtál jönni a PS4 topikban poénkodni.. :(((

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák