Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Üdv a klubban.

    Nekünk a 90-es évek elejétől mindig volt PC-nk. Akkoriban egy 386-ossal meg VGA monitorral kezdtük, ami jónak számított. Igaz még gyerekek voltunk, nem is érdekelt minket a kinek ez-kinek az vita. Csak játszani akartunk, mindegy volt, hogy Nintendo, PC, Sega vagy a kínai másolatok. Élveztük a játékot, öszeültünk néha itt, néha ott. Ha úgy volt cserélgettünk. A PC-t mindig fejlesztgettük, de mellette valamilyen konzol mindig volt. Kivéve a PS2 mert akkoriban családi válságot éltünk így minden elmaradt kicsit. De amikor elkezdtem dolgozni, be is pótoltam mindent. Éveken át el lehet mondani, hogy milliós tételek cseréltek gazdát a kezem alatt. Sokáig mindig csúcsVGA váltott csúcsot, mellette jöttek időnként konzolok is. Volt X360 és PS3, de multira mindig visszahuppantam a PC elé. COD majd BF ment orrvérzésig, már-már rá ment az egészség is. Persze könnyű volt, mert "egyedül" voltam. Most, hogy már családom van, nem szórhatom csak úgy ész nélkül a pénzt és azt sem tehetem már meg, hogy ott üljek egész napokat a játék előtt, bár van 1-2 játék ami odaszegezett így is. PC-n a multit teljesen félre tettem, toxicussá vált a közösség és nem élvezem. Nálam a COD az MW2-vel lett lecserélve BF-re és azóta is inkább az utóbbit játszottam. Ingyenes hétvégeken ránéztem azért az újabb COD-okra, de nem szippantott be. Aztán tavaly előtt karácsony előtt nem sokkal eladtam a komplett PC-t, maradt párom laptopja amire a lényeget kimentettem és jött egy PS4 slim a fa alá magamnak. Na és itt újra előkerült a COD a WW2-vel. Klasszisokkal jobb a közösség és az MW2 óta most először élveztem COD-ot, konzolon meg multit sem erőltettem előtte. Igaz ez utóbbit most sem erőltetem nagyon, bőven van mivel játszanom, de ha CODozni akarok menni akkor mindig van aki szívesen fogad még a közepes teljesítményemmel is.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák