Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Fecogame #3 üzenetére

    Beszerzési forrással viszont elképzelhető.
    __________________________________________________________

    Cikkhez: Sajnos ez a valóság, egyszer jellemzi a magyar helyzetet, de szerintem ez lehet máshol is előfordul, ami népszerű, azzal lehet trükközni... A pécsi eset erős, 4 milliárd pezeta az rengeteg... De lehet nekik ez is aprótallér volt.

    A Xiaomi hozzáállása meg hát... Kommunikációban kellene fejlődni, és erről nem a disztribútor tehet.. a HQ-ban kéne rendet tenni.

    Vagy eldönteni, hogy mennyire fontos az EU piac, mert ennek a nyitásnak így sok értelme nem lesz, ha a két piacot egyenlőtlenül kezelik.

    Én, és a többi a fórumozó is masszív véleményt alkothatunk, biztos lesz köpködés és sárdobálás is... Csak sok értelme nincs.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Ákinard

    aktív tag

    válasz Fecogame #3 üzenetére

    aqua által adott ár között, az utóbbi javára. Pedig nem gondolnám, hogy ők adóval trükköznének.
    Én sok-sok éve ballagtam már vissza Aquához Samsung LED TV-vel mert kiderült róla, hogy szürkeimportos, és nem lehetett aktiválni hozzá a plusz garanciás éveket, amit akkor épp adtak a magyar piacra szánt termékekhez.
    Egy másodpercig nem tagadták a dolgot, ég fel is ajánlották, hogy ők megadják azt a pár év garit rá... Még valami beszerzési nagyembert is kapcsoltak, aki állítólag megnézte a raktárat és mind olyan kódvégű volt, ami nem magyar.

Új hozzászólás Aktív témák