Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz SaNyEe #320 üzenetére

    Én sem adnék érte pár százat, ezért nem veszem meg újonan. Viszont nekem tökéletes használtan.
    Ha egy új low-end géppel előrébb lennék, akkor azt vennék. De hát nem. Van ismerősöknek olyan, hát... A fenének sem.

    Ha meg normális konzumer gépet akarok, az is úgy kezdődik, hogy 150.

    A tapasztalat az mindig szubjektív. Én ügy 2008-9 óta használok mindenféle üzleti gépeket. Volt Lenovo, Dell, Fujitsu, melóhelyen, újonan, de volt T30-am is 2008-ban, amit kollega vetett le. És jó vót.körül, . Bajom meg egyikkel sem. (A Fujitsu S7010D-kben halt az alaplap, azok már saját tulajdonban, de azoknak a gépeknek a háza egy vicc.)
    Komoly para használtakkal semmi nem volt. Éles, munkahelyi használatban volt pár alaplapcsere 1-2 winyó, egy kezemen meg tudom számolni (én voltam a local support a mostanin kívül mindenhol, szóval nem csak a saját gépeimre vonatkozik az éles tapasztalat).

    "Oke, hogy mar ugy kezdheted a hashnaltan vett kiskamasszal, hogy ralocsolsz 20-30e forintot akkura adott esetben,"
    Hát, ha nagyon béna vagy. De ugyanakkor, megveszed az üzletit 50 ezerért, de legyen 80, és egy 20 ezres akku. Paff, 100 ezer, és jobb géped van, mint amit a boltból kihozol 100-ért. Abban is winyó van, de abba még SSD-t se tehetsz, mert garis :D Amúgy miért kéne még kis ez meg azt venni? Azt veszel, amit akarsz.
    De különben nincs azzal gond, ha valaki újat akar, csak fizesse meg. Nekem nincs humorom boltból kihozási felárat fizetni, hogy én bonthassam ki.
    Aztán megveszem a T420 mondjuk 40-50 körül, és odateheted mellé a 100 ezres low-end gépet, feleannyira erős procival. Köszi...

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák