Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothbe

    addikt

    Bár legtöbbször egyetértek Bog-gal és szeretem az írásait de szerintem ennek a cikknek most kb semmi értelme. Legalábbis csak annyit ér amennyit a többi cikk fórumain már mindenki tudott: van akinek hiányzik és van aki pedig kifejezetten nem bánja mert úgysem használta.
    Igazság pedig ebben a témában nincs mint ahogy ez az itteni bejegyzésekben is látszik hiszen egyrészt mindenkinek megvan a saját értékrendszere amiből gyökeresen kifordulni úgysem fog másrészt pedig úgyis a gyártók döntik el, mit tesznek vagy nem tesznek az új telefonokba. És persze, a helyhiánnyal magyarázni gyerekesnek hat de igazából magyarázniuk sem kellene semmit amíg így is van bőven kereslet a telefonokra.
    Én is a kábeles érában AM és FM rádió mellett nőttem fel és a Nokia 1610 óta használtam jack-et és később rádiót is, de azóta eltelt több mint két évtized és én megértem és elfogadom a változást. Főleg mivel a gyerekeimen látom, mennyire mások az ő igényeik. És értem, hogy a gyártók már ezekhez mérten fejlesztenek, hiszen nekik ők a jövő.
    Én pedig igyekszem alkalmazkodni és bevallom legtöbbször még élvezem is (okos ház (lámpák, zárak, kamerák, ajtók/kapuk, öntöző, robotporszívó, robotfűnyíró). Vagy ott van Michael Knight órája a csuklómon amin beszélhetek bárkivel és akár az elektromos autót is nyithatom vele. Kb ugyanilyen a Bluetooth fül és fejhallgató is. Van pro és kontra is mindegyik mellett de ettől még ez most a trend és ez nem fog visszafelé változni miattam.
    Ahogy valaki említette az infrát is ami régebben ott volt a telefonon de már nincs. Ezt is meg lehet oldani, van Smart infra vezérlő bármilyen klímához ahogy a termosztát is már mindenhová vihető és nem egy dróton lóg a falon egy helyiségben. Ha pedig valaki nem akarja akkor használja a régit. Lehet persze kiakadni, hiszen emberi jog a vélemény nyilvánítás csak azt is lássuk, hogy sem az Apple sem pedig a Samsung nem a mi fórumunkat alapul véve fog terméket fejleszteni hanem a fiatal generációk és a nagyon nagy felvevő piacok igényei alapján. Na meg a saját kedvük és elgondolásuk alapján, hiszen ők is profitból élnek ergo nem fognak plusz pénzért beletenni valamit ha az nem kötelező.

    By(e) Tothbe

  • tothbe

    addikt

    válasz Woodcutt3R #149 üzenetére

    FM-en csak terézvárosban fogható (és ott sem teljesen) Interneten szélesebb spektrumban elérhető.

    [ Szerkesztve ]

    By(e) Tothbe

Új hozzászólás Aktív témák