Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz Morden24 #20 üzenetére

    megmondanád honnan vannak az adataid? érdekelne a forrás... az xbox-os is, meg a zune-os is. az a 10% kicsit futurisztikusan hangzik :)

    persze, a Gos nagyon elméleti szinten ven még, de én azért nem bagatelizálnám el. szoftverbázis nélkül? a legfontosabb alapfunkciók/alapszoftverek már rég léteznek. mail, kontaktok, calendar, documents, képkezelés, webbrowser, chat, térkép, kereső, meg a jó ég tudja mi még. ezeket ha ügyesen összegyúrják az androidhoz hasonlóan csak egy kicsit nagyobban, és ingyen adnák (ahogy eddig mindent), akkor azért egy elég ütős minimal desktop rendszert össze lehetne ütni. nem ez lenne a gamer- meg super user platform, de meggyőződésem szerint a home userek nagy része nem használ ennél sokkal több dolgot. az én ismeretségi körömben pl rengeteg olyan gép van ahol egy ilyen átállást gond nélkül meg lehetne oldani.
    engem mondjuk személy szerint zavarna h mindenem a neten van, de a legtöbb embert ez semennyire nem érdekli.

    persze, nyilván nem törne egyből ketté a ms dominancia, de ha ez lenne az előretelepített os az eladott gépek pl felén, azt hidd el h megéreznék. mert ugye a gyártónak is az az érdeke h a csomag minél olcsóbb legyen.

    a symbianból lehet h többet adtak el, de normális platform (sw/hw) hijján sokáig nem volt ellenfele a wm-nak. ez csak az utóbbi években valósult meg valamennyire.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák