Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz maximilian4 #859 üzenetére

    Kifogtál egy rosszat, szerinted Android nem tud ilyeneket? SII használhatatlan volt a GPS, de szép képeket csinált, és lassú volt. F70 kijelző érintő csere volt, mert hibás lett. ASUS TF101 (tablet) random program leállás... Szerencse kérdése minden..

    Fényképekkel mennyire voltál elégedett?

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz Sanki #1041 üzenetére

    (#1040) Lord Vader válasza RZozo (#1036) üzenetére ÚjVálaszPrivát2016-06-01 15:36:27
    Lord Vader
    (PH! félisten)
    Ha szoftver hiba lenne, mindenkinek ezt csinálná.
    A navin van hang, be kell kapcsolni mert alapból nekem is néma volt.
    Power of the Dark Side!
    (#1041) k.sanyi92 válasza Lord Vader (#1040) üzenetére ÚjVálaszPrivát2016-06-01 16:21:26
    k.sanyi92
    (senior tag)
    Nekem háromszor volt ezzel a hibával szervizbe, elsőnek újra telepítették, nem volt jó. Másodjára semmit nem csináltak vele. Nem volt jó. Harmadik előtt reklamáltam a Microsoft-nak, küldtem videót és előre egyeztettem, hogy így vizsgálják ki. Elismerték a hibát, majd alaplapcsere.

    Tudnátok segíteni? Androidról váltanék. LG F70.
    - Egy stabil teló kellene, jó GPS-el. Telefon, böngészés, GPS, néha egy két fotó gyerekekről.
    - Mostani szoftveres állapot milyen?
    - Mint fórumozók, szilikon tokkal hogy bírja a leejtést az 550? Úgy értem vannak kifejezetten törésre tervezett konstrukciók, és vannak olyan mobilok amik kevésbé törékenyek.

    (sok Samsung szilánkosra törik 50cm-es eséstől, sajnos tapasztaltam. Régebbi Lumia, kolléga nőmnél szilánkosra tört, valamelyiknél meg is jegyezték hogy könnyen törik) F70 tok nélkül úgy bírja mint egy buta telefon. Két kisgyerek mellett ez fontos dolog :)

Új hozzászólás Aktív témák