Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz sunsaw #15 üzenetére

    Ha a home screen tesztre szabhatósága kimerül abban, hogy rózsaszín lehet a babakék kocka, akkor az tényleg nagy szám... :U

    Kéretik senkivel nem így beszélni... ha lehet. ez a fajta arrogancia nem fog jót szülni.

    Látom, te már a jövőbe is látsz. Nagyon szeretem az ilyen beszólásokat. Látszik, hogy a marketing hatott. Az, hogy mi van, lényegtelen, mert mindenki hülye, aki nem tudja, mi lesz a v3 verzióban, mikor még az első sincs kész és majd különben is mennyit eladnak és az eladás mindent bizonyít abból a szempontból, hogy mennyire használható valami. Ez így elég sánta, nem gondolod? Értem én, hogy a MIX minden videóját megnézted, de maradjunk a talajon, egyelőre. Ez a WP7 most csak a trendeket követi. Vannak benne okos megoldások és jó dolgok, az erős vasak alá biztatóak, de ennél ne menjünk tovább a business kategória felé. A felületi kezeléseken kívül elég keveset mutattak meg MS oldalról eddig. A home screen-t már betéve ismerjük, de ha ennyit tud, akkor kevés lesz. Most jön a neheze: az optimalizálás, amitől érdekes lesz majd az egész. Arról még koncepció is alig van, ami nyilvános. Nem kell azért nagyon elszállni előre tőle.

    Az meg érdekes lenne, ha a WM és WP7 kapcsolata olyan lenne, mint OSX és Windows... erről nincs semmi a MIX-en? :DDD

    Amikor írtad, hogy WP7-re fejlesztesz, nem gondoltam, hogy ilyeneket fogsz majd írni elvakultságból. Az, hogy Silverlight az UI nem feltételezi, hogy minden más alatta is, ezt tudhatnád. :N

    Valaki magyarázza már el értelmes érvekkel, hogy egy mobiltelefonnak miért van szüksége XboX támogatásra? Nem látom be, hogy ennek a fontossága felülmúlja azt pl.: hogy lehessen több alkalmazást futtatni a háttérben (persze ennek nagyjából tudjuk az okát...).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák