Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz judas13 #20 üzenetére

    Nem biztos hogy mi vagyunk a mérvadóak. Ezekben a mai ínséges időkben szerintem elég lenne egy teló erős hardverrel, viszonylag kis kávákkal, notch nélkül, nagy aksival, 3.5-ös jack csatival, NFC-vel, OTG-vel és vegytiszta droiddal. A Oneplus 6-nak ezt majdnem sikerült megugrania. Én egy ilyennél többet nem akarnék.
    Csak sajnos amit én (mi) gondolunk, az köszönőviszonyban sincs a kínai, indiai hypetrain userek véleményével.
    Mert ők ezekre terveznek, nem a magyar nlcafé felhasználóira. És abban a kultúrában ez az utánzás téma teljesen másképp van. Nagyon remélem, hogy lesz notch mentes csúcsteló, és pozitív eladási statisztikákat hoz majd. Ha ez a Lenovo lesz, az külön öröm, mert szeretem azt a márkát.

    Krisz82 - én tovább megyek, mi a frászért kell kiirtani az alsó- és felső kávákat? Az rendben van hogy az oldalsó legyen kicsi, hogy meg lehessen fogni, és zsebre tenni, de az alsó és felső kit zavar? Tök fontos funkciója van, és az előlapi ujjlenyomat olvasó is sokkal frankóbb. Komolyan nem értem.
    Egyébként de, értem, a divatvilág szabályai érvényesülnek, nem a műszaki ergonómiáé. Kb a Samu edge telók hozák ránk ezt a világot, meg lehet nézni mi lett belőle. Köszi samsung, köszi a notchot apple, és köszi kétmilliárd "poweruser". :C Itt állunk és nincs normális gép a halpiacon.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák