Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz kchris78 #146 üzenetére

    Touch-Konak is: alapvetően nem ver at, csak ahogy kezeli az ügyfeleket az felháborító. Vettünk egy atalakitot 15-ért, amiről kiderült hogy nem fér bele a kellő helyre, ezért 15 perc múlva visszavittuk ugyanoda. Nem akartak kicserélni, mondván ki lett nyitva. Persze a csomagolás teljesen sértetlen volt. En vásároltam náluk egy ipadet, nem tudtam hogy lehet biztosítást kötni, amit az eladó szinten elfelejtett említeni. Másnap ugyanoda, hozza visszamentem, es a kotesi szandekomra nemet mondott, mondván nem uj a készülék. Az, hogy kb 12 órája nála vásároltam, mindegy volt.
    Volt egy 5s készülékem hálózat problémával, visszadobták, hogy cseréljek SIM kártyát. Az icentre kicserélte a készüléket másnapra.

    A non plus ultra: közeli barátom vett egy thunderbolt monitort, meg egy macbookot. A monitort nem náluk, mert olcsóbb volt, de EU származás, tehát a gari érvényes volt. Az fontos, hogy ő pedáns rendet es tisztaságot tart az Apple cuccaiban, tehát a fehér kabel az fehér. Az első szerviz után ez fekete koszos retek lett, hozza ragasztva a kijelzohoz, ami neki volt nyomva a falnak. A monitor ferdén állt, ujjlenyomatos volt belülről es poros. A készüléket nem akartak cserélni, mert nem náluk lett vásárolva. Mint kiderült az Andrássy úti szervizben nincsen hely, ezért az UTCÁN portalanitanak a retekben. Ezek TG-vel (ügyvezető) váltott levelezesbol derültek ki. 3 olyan kor ment le, amikor vmi újabb hibával sikerült elhozni a készüléket. Az utolsonal mar nagyon mérges volt a helyzet, ezért (ezt csak tippeljuk) kicserélték a készülék tetejét, es az alja maradt a régi. A monitorrol eltűntek a sérülések, a kabel szép tiszta lett ujra stb stb. Mondjuk egy ujjlenyomat igyis maradt, de inkább belenyugodtak.

    Btw: az icentre-vel soha semmilyen problemam nem volt, korrektek es gyorsak. Ugyanez az Almarium, csak az nem esik útba :)

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Új hozzászólás Aktív témák