Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengonorbert

    tag

    válasz pimmi #470 üzenetére

    Hát ez kicsit szubjektív, hogy jelenleg mennyit ér nekem vagy neked. Leginkább attól függ hogy a 16Gb-os, vagy 32Gb-os változatról van-e szó. A jelenlegi árai (a 16GB-os variánsnak):
    Aliexpress - 165$ (47 eHUF) + [Vám (~2 eHUF) + 27% ÁFA (12,6 eHUF) ] = 61.600 HUF (nincs garancia)
    Spemall - 220$ (62,2 eHUF) + Szállítás: 25$ (7,1 eHUF) = 69.700 HUF (2 év spanyol garancia)

    Így ezek alapján kicsit mérlegelendő hogy egyrészt nem éri-e meg inkább újat venni, és ha igen akkor mekkorát kockáztatni vele (honnan venni, van vám, nincs vám). Én egy 16Gb-os modellt használok a megjelenésétől fogva, mondjuk világ életében tok nélkül hordtam, nem kifejezettem vigyázok rá így a hátulján azért látszik kicsit a megviseltség (zsebkopás, apró karcok). Ezek tekintetében szerintem egy 40-45 ezerért el lehetne adni. Talán némi alkudozás is beleférne, de nagyon alá nem mennék, akkor inkább megtartanám a fiókban tartalék telefonnak, mert semmi problémám nem volt vele soha. Fotós képességeiről összehasonlítóan nem tudok véleményt alkotni, ideális fényviszonyok között nagyon szeretem a kameráját, mert gyönyörű képeket készít, viszont beltérben vagy estefelé hát azért messze messze nem egy i7/S7/OP3 szint :D

Új hozzászólás Aktív témák