Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Tristis #4 üzenetére

    Hát valóban nagy vicc. A gond inkább az, hogy te nem látod; mi egy magyar portál vagyunk, magyar viszonyokról írunk. A készülék simán ajánlott lenne, ha itthon is forgalmazzák, de mivel nem teszik, ezért hiányzik belőle a magyar nyelvű menü, nincs hozzá magyar nyelvű kézikönyv, a GSM-modulja nincs optimalizálva a hazai szolgáltatókra, a garanciát pedig marha nehéz lesz érvényesíteni, mivel egy másik kontinensen kell megtenni. Épp ezért a készüléket kuriózumként kezeljük, tudását egy tetszett plecsnivel értékeljük, de nem fogjuk ajánlani a magyar felhasználóknak, mert kicsit rizikós megvásárolni.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Tristis #4 üzenetére

    Mert most ha ajánlott lenne, akkor meg azért menne a rinya, hogy miért ajánlják, hogyha itthon szinte lehetetlen, vagy körülményes beszerezni... :U A garanciáról ne is beszéljünk... Szal kicsit félreértelmezed az egészet, segáz. Ajánl a haverod egy jobbkormányos autót, itthon nincs rá semmilyen szervízgarancia, semmi, megpusztul az autód, kétlem, hogy mosolyognál egyet, és azt mondanád, hogy nincs baj.. De sztem hagyjuk az autós hasonlatokat.

    (#9) joamilestoné: Személy szerint Nekem a világos menüktől kiég a szemem. De ez már megszokás kérdése. Formára, mindenre Nekem is bejön a teló, kipróbálnám. :)

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák