Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malna88

    tag

    Sziasztok!

    Szerintem sokkal hasznosabb lenne, ha a Meizu M2 fórumon a Meizu M2-vel foglalkoznánk. Aki még nem tudott dönteni, annak az eddig rendelkezésre álló adatok alapján csak sikerül de hogy melyik telefon mennyire szar az tuti nem segít (vagy legyen offban, hogy a hasznos infót ki lehessen szűrni)
    Ma átvettem az enyémet és amennyire féltem tőle annyira tetszik. Nálam egy hibátlan darab landolt, se lötyögés se átszűrődő fények se ragasztás hiba. Ez a flyme is elég normális (bár még mindig kacérkodok, hogy feltegyem előbb utóbb azt a moddolt romot...)

    Viszont, megoldást a szám küldésre nem találtam :( Mit lehet tenni? Nem szívesen pötyögném be az össze szám elé azt a *31# kódot. Kérlek, aki erre talál valamit, az azonnal ossza meg, nem hiszem hogy kínában nincs igény hívószámkijelzésre, valahol csak lehet állítani.
    A másik pedig a lehetőségek gomb megoldása ( alap android esetben a vissza és home gomb mellett a 3. gomb) Amennyit nyomkodtam még nem volt konkrétan szükségem rá, de nyilván szeretném ha lenne mert lesz majd biztos hogy jól jön!
    A legújabb Flyme jelenleg melyik hozzá? Nekem a 4.5.30 van, de a flyme.cn-en már van újabb, csak ott meg a Meizu m2-t nem találom.

    [ Szerkesztve ]

    s9+

Új hozzászólás Aktív témák