Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RandomName

    aktív tag

    válasz RetepNyaraB #23 üzenetére

    AudioTechnika szerintem nem rossz.alsó kategóriában sem. Igaz kicsi a merítésem, de pl vettem még a BT korszakom előtt egy agybadugós, kifejezetten telefonhoz szánt, mikrofonos, agybadugós, valamit. Bementem a fejhallgatópláza egyik üzletébe, kértem ajánlást, hogy mire lenne szükségem, mennyi a keret, és ilyesmi. egy valamit csak úgy megjegyzésként közöltem, hogy nem merek drága terméket venni, mert legtöbb esetben elszakítom. Többek között ez is volt az oka a későbbi BT vonalra váltásnak. Az eladó rögtön 3 terméket ajánlott az adott árkategóriában, ebből 2 AT volt. Ez volt az első találkozás, hogy van olyan termék, ahol a szakadásra is van garancia. Kipróbálás után az egyik AT-t vettem meg. Nem bántam meg. Addig 1-4 hetente szakadt el nálam fülhallgató, (a rekord 13 óra, és ebben volt egy éjszakai alvás is) ez pedig kb két akkori hasonló minőségű más gyártmány áráért (14e Ft) 13 hónapot szolgált. Ok, pont egy hónappal többet, mint a szakadásgarancia, de nekem ez akkor is nyereség volt, mert addig sem kellett másikat venni.
    Engem ők azzal a termékkel meggyőztek, hogy ha magasabb polcról kell választani, akkor talán számításba jöhetnek. Persze, mivel közép-kelet európában vagyunk földrajzilag, és 6-8 éve még nem volt ilyen megszokott a support, az agybadugó speciális gumijának beszerzésvel akadtak gondjaim, de sosem derült ki a support mnősége, mert elérkeztünk a 13. hónaphoz amikor tönkrement. (De ez még mindig jobb, mint a Samsung Level U (Nem a PRO, a sima) aminél a gyártó kijelentette, hogy a füles tartozék, és tartozékhoz nem árulnak tartozékot, azaz ha a heti pár takarítástól elszakad a gumifültámasz, akkor nincs másik.)

    [ Szerkesztve ]

    "A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Új hozzászólás Aktív témák