Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #26097408

    törölt tag

    válasz Noukoum #29 üzenetére

    Most tenyleg ecseteljem neked, hogy amiket itt leirtal miert nincs jelen?! Miota is vagy jelen iPhone topikokban es meg nem jottel ra az Apple strategiajara?
    :C

  • Giovan!

    addikt

    válasz Noukoum #29 üzenetére

    A zoomhoz nem tudok hozzászólni, mert az nem érint, de a konkurencia ott tényleg nagyobb számokkal dobálózik.
    A dex hiányát fölösleges számon kérni ha az ökoszisztéma koncepciójukat is figyelembe veszed (vagyis hogy az iPhone-on megkezdett munkát simán folytathatod a többi Apple készülékeden, Macbookon, iPaden, stb., üzeneteket, hívásokat, mindent tudsz azokon keresztül is intézni). Ez ilyen, ők más irányból közelítik meg a kérdést.

    Nagyobb képfrissítés elvileg lesz az új iPhone-ban. Memóriából sosem lehet elég egy csúcsmodellben, ezt aláírom, de itt is elképzelhető, hogy lesz előrelépés. A belső tárhely alatt nem tudom mire gondolsz, szerintem 512 GB elég sok.

    Az AOD hiánya szerintem nem akkora tétel, amit ne tudnának lefejleszteni, egyszerűen nem látják indokoltnak.
    Az USB-C hiányának én speciel örülök, sokkal jobban szeretem a Lightningot. De itt sem a fejlesztés hiánya akadályozza meg az Apple-t abban hogy váltson, szóval ebből a szempontból indokolatlan volt berakni a listába.

    Továbbra is túlzásnak érzem, hogy az Apple több éves elmaradásban lenne a fejlesztések terén a konkurenciához képest. Igen, a töltő és az aksi azok ilyen kritikus pontok, ezt aláírom, de más aspektusában azért annyira nincs lemaradva az iPhone szerintem.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák