Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiby222

    aktív tag

    Én nem értem ezt a sivalkodást minden egyes verzió frissítés után és előtt. Meg a sírást sem ezért az újraindítás miatt. Ha kb napjában egyszer rányomsz manuálisan az update-re olyan gondod nem lesz, hogy újraindítja a gépet, plusz ha SSD-t használsz (ami azért manapság már alapnak kellene lennie) akkor kb a biztonsági frissítések egy perc alatt feltelepülnek újraindítással együtt. Kivéve a nagy verzió frissítések de az kibírható mennyiséget vesz el az ember életéből. Amióta van Win10 azóta használom egyszer tettem újra azt is azért mert új gépet építettem magamnak.

    Az, hogy a Win10 nem jó az meg nettó hülyeség. Játékra például nincs jobb, sem a Win 7, sem a Win 8.1 (itt csak a Minecraft-ban van +50fps különbség máshol nincs).
    Lehet, hogy valami ezeréves speciális programot nem támogat, mert már az a cég is megszűnt aki csinálta na akkor ott lehet mondani, hogy jobb.

    Egyébként ki lehet kapcsolni a frissítéseket ha annyira zavar, millió videó van fent yt-n hogyan is kell megcsinálni, pár perces folyamat de ezzel a saját adataidat kockáztatod, látunk már rá példát hogyan is használtak ki zsaroló vírusok egy régen befoltozott hibát ugye.

    Ez a Windows Update kikapcsolása a mókólt XP idején jött be, hogy mindenki kikapcsolta, mert vinnyogott érte, hogy szoftver hamisítás áldozatává vált és ez annyira berögződött az emberekbe, hogy az már néha fizikai fájdalmat tud okozni.

    Az hogy meg néha becsúszik egy-egy hibás update arra azt tudom mondani az nem hibázik aki nem csinál semmit. Nvidia driverekben is vannak hibák sőt ugye mostanság az Intel-re elég csúnyán rájár a rúd ugye igaz nem a szoftver miatt.

    Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

  • csiby222

    aktív tag

    válasz villamos #50 üzenetére

    Erre mondtam hogy ki lehet kapcsolni a frissítést csak nem ildomos. Az leginkább a mobilnet miatt volt lassú.

    Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

  • csiby222

    aktív tag

    Ja tényleg az a másik, ez ki is ment a fejemből pedig tényleg van a speciális update beállításokon belül és alapból ki is van kapcsolva.

    Egyébként vannak ott még finomságok pl lehet késleltetni a frissítéseket most is 35 nappal. Meg letöltési sebesség korlátok érdemes átnézni. Plusz be lehet kapcsolni értesítést újraindítás előtt. Szóval picit usererror az updatek miatti sírás java része csak be kellene nézni a gépházba néha napján.

    [ Szerkesztve ]

    Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

Új hozzászólás Aktív témák