Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clorf

    tag

    válasz btprg #120 üzenetére

    Szerintem, ezek a felsorolt "nem a gépemen fut az XYZ szolgáltatás/software" az az un. Nyugati ultramobilis emberkéknek van akik akár 2-3 havonta költözik és nincsen lehetősége olyan hardware-t tartani ami tudná helyben futtatni.

    +1 ha feltörik a kecóját és van annyi esze hogy erős jelszavakat használt, akkor "csak" a notebookja veszik el, nem a full munkája/személyes fájljai.

    "The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

  • #86564352

    törölt tag

    válasz btprg #120 üzenetére

    Látszik nem használtad még.

    "egészen addig amíg nem megy el az Internet. Mert onnantól kezdve szó szerint semmit nem tudsz csinálni"

    Office 365-höz tartozik 1 TB Onedrive tárhely is, beállítod a szinkronizációt, offline gépen is legyen elérhető, megírod a puszta közepén offline a dokumentumod és legközelebb netet lát felteszi a felhőbe is.

    "nem tudom hogy ez az Office365 olyasmi-e mint a GoogleDocs"

    Az ingyenes Gmail/Google fiókhoz tartozó Google Docs párja az Outlook.com/Microsoft fiókhoz tartozó Office Online. Ezek böngészőben futnak. Az Office 365 előfizetés teljesértékű programokról szól, mindig a legfrissebb.

    "ha mindened kizárólag a felhőben van, és egyszer lesz egy ilyen "bocsánat, sajnálatos hiba miatt elvesztek a fájlok", akkor mit csinálsz?"

    Ott rontod el miért kéne kizárólag a felhőben tárolni? Gépen egy példány, felhőben is fájl verzióval és külső HDD. Onedrive-ra végzi a kliens magától, külső HDD-re a biztonsági mentő szoftver akár Windows sajátja a File History vagy más ilyen program automatán.

    Előfizetés bérlés vs egyszeri vásárlás: Office 365 Otthoni verzió 1 hónap ingyen trial, a 6 program mindig legfrissebb változata 6 személyre összes eszközre + 1 TB tárhely személyenként + 1 óra Skype havonta + support évi 30 ezer vagy havi 3 ezer. Ha rendszertelenül használod le lehet mondani pl. nyáron egy hónapot kihagyni. Éves vagy havi fizetés lehetséges. Van egyszemélyes verzió is évi 21 ezer vagy havi 2100

    Az egyszeri vásárlás egy gépre 45 ezer és csak 3 program Word, Excel, Powerpoint. Nincs felhő tárhely, se Outlook, support csak két hónap, azt hiszem öt év a biztonsági támogatási idő. A fullos azt hiszem 90 ezer. Szerintem tök jó nem kell otthonra egy összegben drága dobozos szoftvert venni, hanem amikor kell és nem elég az alapfunkciós Office Online vagy a Libreoffice, akkor előfizetsz 1-1 hónapra pár ezresért.

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz btprg #324 üzenetére

    Ja
    Azt kellett volna
    Hagytam végigmenni
    Mondjuk ha snapshotból dobok egy másik példányt, az is nekiáll frissíteni az első újraindításnál :S

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák