Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz arn #48 üzenetére

    Sztem csak ha felötted mapsba akkor "táplálkozott" photosból. Fura is lenne ha nem így lenne és személyes fotok is ott lennének.

    Ami mapsba fellöttél az nem photos. Nem vagyok biztos le tudod szedni. Lehet tévedek.

    Amúgy ha ilyen nagyfeltöltő vagy akkor neked jár ingyen aszem 1TB tárhely. Amúgy meg de kaptál. Ingyen tárolhattad a fotóidat. És amit eddig feltöltöttél azt továbbra is ingyen tárolhatod. Ha nem tetszik töröld le aztán v egyél NASt. Az biztos olcsobb lesz mint az ingyen.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz arn #60 üzenetére

    Én soha semmit nem tartottam karban. Töménytelen teljesen értelmetlen kép van fent. Mindig ingyen volt.
    Engem soha nem terheltek meg semmivel.
    NASom nekem is van vhol xéve nem megy google szolgáltatások ingyenesek, kényelmesek. Sztem elöbb nézek máshol ocsó tárhelyet (nem mindha a 6900Ft/év zavarna) mindhogy 2* újat vegyek, 4hddvel.

    Ránéztem location historyre mi van visszavágva? Én most is látom, hogy 2013 februárjában hol síeltem.

    "ok jarnanak szarabbul, ha innentol minden user csak azt hasznalna, amiert fizet, de cserebe nem kapnanak meg semmi adatot."

    Photos lesz új fotókra fél év múlva nem ingyenes. Gondolom már elég képük van mindenre. (ÉS nem akarnak még 100billió lányos szelfit tárolni.) A többi adat továbbra is érték az nem lesz fizetős.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz arn #68 üzenetére

    forintra jellemzően ingyen van. Legalábbis én még soha nem fizettem egyikért sem. Igen tudom ezért nagyon jól tudnak reklámmal célozni, el lehet adni... Arról meg szó nincs, hogy engem megetetnének. Jól ismerem a működési modellt olvastam róla nem 2 filmet láttam róla. Legutobb a social dilemmat. Ajánlom.
    Ha a helyadataimat 1.5év múlva törlik nekem 8, együtt tudok vele élni. Igazából gondolkodtam azon is, hogy le is tiltom őket de nem érte meg azt az 5percet.

    FBnél nem a cég jövőjét néztem. Hanem, hogy elképesztően kártékony a társadalmi hatásuk. Még ha ezt a 99% nem is ismeri fel. Hozzájuk képest a google kereső, maps, drive... mind baromi hasznos dolog.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz arn #76 üzenetére

    "Ebben a vilagban semmi sincs ingyen, csak mashol fizeted meg az arat"

    És ez most mire válasz? Elég egyértelműen leírtam, hogy tudom. És azt is, hogy forintban ingyenes. Ha lehet ne ne írd le mégegyszer, hogy "Ebben a vilagban semmi sincs ingyen, csak mashol fizeted meg az arat". Attól még forintban ingyenes. Pont. Tény.

    FB témában vagy elbeszélünk egymás mellett vagy teljesen fogalmatlan vagy. Social Dilema szögegyszerű, új, kezdésnek jó.

    Kínában pl simán eltörölték a googlet. De ami helyette jött az a megvalósult 1984.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák