Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    Valamilyen szinten megértem az e miatti indulatokat (bár én kicsi vackokat ritkán veszek, a hobbim miatti rendelések meg többnyire amúgy is értékhatár felettiek, és nem is kínából jönnek, szóval igy is úgy is fizetek)
    De annyiból viszont helyet adok ennek a folyamatnak, hogy az ide irkálók, javításhoz szükséges alkatrész rendeléssel meg hasonlókkal, nagyon kis részét képezik ennek a jelenségnek.
    A nagy átlagnál én ilyen példákat látok munkahelyen, ismerősöknél:
    - Telefontok az egész 3-4 tagú családnak, majd havonta egy új garnitúra, mert MEGUNTÁK a rajta lévő képet nézni
    - hobbi műköröm építő készlet, aminek 1/10-ed tartalma valami kis lötyi, amit használ, ha az elfogy, akkor rendeli a következő teljes készletet, és szinte a teljes tartalma kis műanyag vackokkal landol a kukában, mert az nem kell...

    És hozhatnám számolatlanul a példákat...

    Szóval az a gond, hogy ez a mostani filléresség olyan szintű unalom/impulzus vásárlásokat eredményez, (amik ráadásul rövidesen a kukában landolnak) amit nem tartható semmilyen formában, ha jó akarunk magunknak.

    Ezeket a várhatóan bevezetésre kerülő plusz díj (nem az áfa lesz a fájó, hanem a kezelési költség) ha nem is megszüntetni, de mérsékelni fogja.
    A nagyobb cuccoknál nem lesz akkora összegű, hogy sokat befolyásoljon, a hasznos rendelések pedig amik itt szóba kerülnek... hát sajnos azok úgy néz ki, parasztáldozat lesznek.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

  • Hintalow

    senior tag

    válasz body007 #168 üzenetére

    Kb. ennyi kell srceenshot a netbankos/paypal-os számlatörténetről a fizetett öszeggel.
    már jópárszor intéztem vámkezelést eddig is, még a nagyobb (50-100 ezer Ft között) rendeléseknél is bőven elég volt ez ügyintézésre.

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák